פרוייקט הקורונה: הפועל איכסל

לא יוותרו על עלייה. שחקני איכסל (דאפר מחאמיד) לא יוותרו על עלייה. שחקני איכסל (דאפר מחאמיד)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

 ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

הפועל איכסל שמובילה את הליגה, רוצה את ההכרעה ובעיקר רוצה לסיים את העונה בליגה הלאומית אבל גם מבינה כי לאור ההתפתחויות תהיה פגיעה כלכלית לליגה.

יו"ר איכסל, בהא חליל, אמר: "קודם כל עניין בריאות הבנאדם הוא לפני הכל וכספית הקבוצה נפגעה מאוד כי התקציב שלנו בנוי על גיוס תרומות מאנשי עסקים ומהכנסות ממכירת כרטיסים במשחקים הביתיים אני מקווה שעניין הנגיף יגמר כמה שיותר מהר ונחזור לחיים הנורמאלים שלנו ונחזור לכדורגל".

עוד הוסיף חליל: " נקווה שהעניין לא יימשך זמן רב והשחקנים יחזרו להתאמן והאוהדים יחזור לעודד ואני מקווה שבכל מקרה ההתאחדות תחליט על עולה מכל אזור וגם יורדות והפיתרון יהיה ספורטיבי".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אין חל"ת
(יודע : 09:39 19-03-2020)
אין חל"ת אצל איכסל כי אין חוזים , הכל שחור !!!!!! השחקנים אכלו אותה . רודפי בצע שידעו לאיפה הלכו !!!!! ברוכים הבאים לגיהינום .
2
יפה
(אוהד מגדל: 10:01 19-03-2020)
כל הכבוד לך קודם הבריאות לפני הכל מחזקים לכם אצבעות שתעלו ליגה
3
פייר בליי
(אוהד אכסאל: 13:48 19-03-2020)
להיות פייר ולהעלות את הקבוצות שבמקום הראשון ואין יורדות השנה תוך כדי הרחבת הליגות ובכך הכל הוגן .. ונקווה שנעבור כולנו את המצב הזה ובריאות לכולם .
4
כנס
(בא חליל: 17:00 19-03-2020)
המועדון מתקיים משוק אפור והכל שחור לא מקהל עלק קהל 300 איש גג מאחוריי השער במגרש המסריח שלכם
5
ליסגור תליגה רק בריאות
6
מגיע לאיכסל לעלות!
(איציק אלבחרי: 21:50 19-03-2020)
מגיע לאיכסל לעלות ליגה...היא שלטה בכלל הקבוצות בליגה.. השקיעה הכי הרבה כסף!! וזה אז קברניטי ההתאחדות לכדורגל תעלו את הקבוצה ליגה!כי מגיעה לה לעלות!
7
שוק אפור לא שוק אפור
(כמה אנשים מקנאים באכסאל: 23:16 19-03-2020)
הקבוצה חזרה לליגה לאומית יחיו הקנאים ויסבלו

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?