פרוייקט הקורונה: מכבי יבנה

צמאים לכדורגל. שחקני יבנה (אביחי דלאל) צמאים לכדורגל. שחקני יבנה (אביחי דלאל)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

אחת הנפגעות העיקריות מהנגיף היא מכבי יבנה שהייתה בכושר נהדר בשבועות האחרונים. מאמן הקבוצה, יוסי זוזוט, סיפר על רגשותיו האישיות: "אני בטוח שחשוב להמשיך את הליגה כי כולם רוצים בזה וגם לשחקנים, מאמנים והאוהדים חסרים המשחקים. אין ספק שיש בעיה מקצועית לחזור אחרי חודש או חודשיים בלי אימונים כאשר הכושר הגופני נפגע וכולנו בהסגר. במצב הזה אין הצדקה לחשוב על כדורגל או על כל דבר אחר רק להתפלל לבורא עולם שיקח את הגזרה הקשה הזו מאיתנו אמן"

על הפגיעה הכלכלית אמר זוזוט: "כל המדינה נפגעת כלכלית לא רק אנחנו המאמנים השחקנים נקווה כמה שפחות. לכל אחד יש משפחה שהוא צריך לפרנס והמצב לא פשוט בכלל. לא מעניין מה יחשבו צריכים להגדיל את הליגה לעונה הבאה לתת למי שצריך לעלות שיעלה ולא יקרה כלום אם שנה הבאה נפתח את העונה עם 20 קבוצות .בלי קשר ההתאחדות חייבת לפצות על הנזקים שנגרמו בגלל הקורונה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
2 מיליון שקל ....גם העונה הזאת
2
הסינדרלה החזירה את הכבוד לעיר.צריך להקפיא. את היורדות. ולעלות את הקבוצות שהם במקום הראשון. ולהגדיל את הליגות. ולעשות כל עונה להוריד שלוש קבוצות שיורדות.כדי להחזיר את הליגה לקדמותה ובאמת רק בריאות לכולם ולקרית גת אתם קבוצה שהמקום שלה בליגה א רק בריאות

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?