פרוייקט הקורונה: מכבי טמרה

קודם כל הבריאות. איימן חלאיילה (דאפר מחאמיד) קודם כל הבריאות. איימן חלאיילה (דאפר מחאמיד)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

 ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

מכבי טמרה נלחמה על מקום בפלייאוף העליון, אבל נראה כי המאבק הזה הסתיים מוקדם מהצפוי. מאמן הקבוצה, איימן חלאיילה, הביע את דעתו: "לפי דעתי אין טעם להמשיך את הליגה כרגע צריך לחשוב עכשיו נטו על הבריאות של כולם וכמה שפחות חולים בווירוס הארור הזה. אפשר כן להקפיא את הליגה ולראות מה מתפתח בחודש הקרוב בתקווה שנהיה כולנו אחרי התקופה הלא נעימה הזו והכל יחזור לשיגרא ובכך לקצץ מהפגרה הרגילה כדי לסיים את העונה הנוכחית ולהתחיל את עונת 20/21 ".

על הפן הכלכלי אמר המאמן: "אין ספק שתהיה פגיעה כלכלית לרוב הקבוצות בליגה מכיוון שיש קבוצות שמושקעות במליונים ובמרוץ על תואר האליפות ועצם ההקפאה הזו פוגעת בהם כלכלית ,במגביל אני בטוח שההתאחדות לכדורגל תנסה למצוא פתרון כלכלי כדי למזער את הנזקים לקבוצות ולפצות אותם ולו במעט על ההפסד הכלכלי המצטבר. מפה אני מאחל בריאות שלמה ואיתנה לכולם ושנידע ימים יותר טובים ושקטים".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד
(אוהד: 11:01 20-03-2020)
צודק הבריאות לפני הכל
2
מאמן אפס
(אסף: 00:50 21-03-2020)
3
למה
(אוהד: 10:07 21-03-2020)
למה כל פעם שעולה כתבה אתם נוהגים להכפיש לו מוסרי לו יפה חו נעים הפנמו זה מתחיל כבר להגעיל

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?