פרוייקט הקורונה: הפועל מרמורק

איבדו את המקום הראשון? שחקני מרמורק (Payperlens) איבדו את המקום הראשון? שחקני מרמורק (Payperlens)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

 ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

הפועל מרמורק מחכה להוראות משרד ההתאחדות כאשר נמצאת במאבק עם הפועל כפר שלם. חבר הנהלת הקבוצה, תמיר חופי, התייחס למשבר ואמר: "אני חושב שבימים אלו הכדורגל הוא הדבר הכי שולי שאנשים צריכים לעסוק בו יהיה לנו את הזמן להבין ולהתדיין על מצב הכדורגל במדינה בהמשך. כשרואים חדשות ושומעים את המומחים של משרד הבריאות מבינים שהרע עוד לפנינו צריך כרגע להתאחד סביב בריאות עם ישראל".

לגבי הבעיה הכלכלית אמר: "אנחנו סומכים על מקבלי ההחלטות שידעו לקבל בהמשך את ההחלטות הכי טובות והכי נכונות לכדורגל בישראל".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גונב דעת
(חורי: 10:31 21-03-2020)
עים היה מוביל את הטבלה היה מדבר אחרת כאילו דואג סתם תימני
2
למה סתם ללכלך עליו
(אפי: 00:26 22-03-2020)
הוא נתן תגובה טובה ודיבר לעיניין למה לא לפרגן קצת בימים כאלה צריך להרבות באהבת חינם
3
שולוך
(למספר ' השולוך: 01:14 22-03-2020)
מה אתה חושב צריך לעשות? מאיפה אתה? בטח אתה צריך להיות בבידוד ואתה מפר אותם. אם אתה לא מבין מה הכי חשוב שזה הבריאות אז אני לא יכול לאחל לך בריאות אני מאחל לך שתפטור אותנו מטמטום שלך ותמות בשקט תודה משרד הבריאות

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?