פרוייקט הקורונה: עירוני קריית אתא

דואג גם לעונה הבאה. אלעד בראון (דאפר מחאמיד) דואג גם לעונה הבאה. אלעד בראון (דאפר מחאמיד)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

 ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

עירוני קריית אתא נפגעה לאחרונה מהתפרקותה של אסי גלבוע לאחר שירדה מתחת לקו האדום כאשר מאמנה, אלעד בראון, מחכה להודעה של ההתאחדות.

בראון: " לפי דעתי ככול שהזמן חולף עתיד חידוש הליגה מתרחק במצב הקיים בלתי אפשרי לחזור לשחק מכיון שאנחנו לא מתאמנים שחקנים כבר לא נמצאים במסגרת ועוד מעט כל שחקן מסיים את החוזה שלא מול הקבוצה ככה שכל קבוצה לא תוכל להחזיק את השחקנים".

גם בפן הכלכלי מבין המאמן שמדובר בסוגיה לא פשוטה: "התאחדות תצטרך לתת את הדעת ולתמוך בקבוצות כולי תקווה שעונת המשחקים 2020 .2021 תפתח לאור המצב בוא אנו נמצאים מפה רוצה לאחל לכולם בראיות וחזרה מהירה למגרשי הכדורגל".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אין סכוי
(אוהד: 15:13 21-03-2020)
לך הביתה אין ספורט אין יורדת ואין עולה זה המזל שלך כי בתור מאמן אתה סמרטוט אפס אין לך נסיון וידע באימון
2
אוהד הפועל הרצליה
(זאב: 16:21 21-03-2020)
לאור המצב צריך לסגור את כל הליגות הנמוכות עד השנה הבאה ושכולם יתחילו את העונה מחדש וזה לא משנה מי מקום ראשון או אחרון קודם כל הבריאות של השחקנים שהליגה תיפתח מחדש שנה הבאה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?