"לא חושב שיהיה קל לחזור לשחק השנה אם תקופת ההסגר תהיה ארוכה"

עיסא נוגידאת (דאפר מחאמיד) עיסא נוגידאת (דאפר מחאמיד)
כך אמר עיסא נוגידאת, מאמנה של מכבי בני ריינה, שהגיב להחלטת ההתאחדות לכדורגל על הפסקת ודחיית משחקי הליגות הנמוכות. על המשך הליגות אמר נוגידאת: "לא חושב שיהיה קל לחזור לשחק השנה אם תקופת ההסגר תהיה ארוכה"

עיסא נוגידאת, מאמנה של מכבי בני ריינה, מליגה ב' צפון ב' התייחס להפסקת משחקי הליגות הנמוכות בעקבות מגיפת הקורונה: "ההחלטה של התאחדות להפסיק את המשחקים בתקופה הזאת היא החלטה נכונה ואחראית. האמת המצב באי וודאות גדול על מה הולך להיות ואיך ואיך והרבה סימני שאלה על המשך העונה. אני לא חושב שיהיה קל לחזור לשחק השנה אם תקופת ההסגר תהיה ארוכה, כי השחקנים לא מתאמנים תקופה ארוכה ויקח זמן כדי להחזיר אותם לכושר ראוי להמשך העונה".

מה לדעתך צריך לעשות עם המשכת הליגות? האם לדעתך צריך להקפיא את העולות והיורדות?

"יש כל מני הצעות ורעיונות מכל הכיוונים להמשך העונה, לדעתי צריך למצוא נוסחה טובה ומקובלת על כולם, יש קבוצות שהשקיעו הרבה כסף העונה במיוחד קבוצות הצמרת, לכן הרעיון וההצעה להקפיא את העולות והיורדות זה יגרום לנזק עצום ועוול גדול לקבוצות הצמרת. אני חושב שהפתרון הכי מקובל זה להקפיא את היורדות ולהגדיל את הליגה לשנה אחת ולהעלות את שתי הקבוצות הראשונות( מקום ראשון ושני)".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ת
(אוהד: 13:42 21-03-2020)
עוד אנטרסן אם היית מקום שלישי לא היית מעיז להציע הצעה זו
2
אין סכוי
(נגמר: 15:11 21-03-2020)
השנה הסתיימה אין המשך לכדורגל ובכלל ספורט קודם כל בריאות לכולם
3
אינטרסנטים שמושכים בחוטים
(אחד שמבין: 21:00 21-03-2020)
קודם כל אפתח בבריאות לכולם! דבר שני מי שהציע את ההצעה הזאת מלכתחילה זה מישהו חזק בהיתאחדות והוא מאמן קבוצה שרצה לעלייה ממקום שני! תיתביישו כל הקולגות שאתם עולים על הרכבת הזאת..יש מלא קבוצות שירקו דם בשביל הצאנס של היתמודדות מהמקום של הפליאוף בושה!!!!
4
עוד אחד שפוחד לרדת ליגה
(קרוצי: 18:18 21-03-2020)
לא חסרגונבי דעת מומוחוי גדול לך לישון על האף קדימה
5
אני אובייקטיבי בעניין.
(ירון הירוק: 21:19 21-03-2020)
אוהד של מכבי אלדד נווה שאנן ולדעתי בני ריינה היא הקבוצה הכי חזקה בצפון ב למרות שניצחנו אותם בסיבוב,הראשון 3--1.אבל הם עוצמתים מאוד ולדעתי יוכלו לעלות ליגה גם מהמבחנים.
6
תתחילו לראיין גם מאמנים ויו"רים שהם מקום שלישיוהשקיעו הרבה כסף איך לדעתם צריך לסיים את הליגה..ברור שמקום שני ירצה לעלות בלי משחקים.
7
נשר יעלו גם ממקום שלישי כי אסי גלבוע התפרקו והתפנה מקום אז נשר עם המאזן טוב יותר ממקום שלישי ליגה ב צפון א.
8
נכון מאוד
(אוהד: 14:35 28-03-2020)
לדעתי המחוז שלנו גילה לאורך כל הליגה שאנחנו הליגה החזקה ..לפי דעתי צריך לתת לשתי הראשונות לעלות ולהגדיל את הליגה לעונה הבאה כי הושקע ים של כסף שם וזה מאוד הוגן עבור הקבוצות

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?