"מאחל לכולנו שנהייה בריאים וחזקים ונחזור למגרשים ולמה שאנחנו אוהבים מהר מאוד"

שחקני צעירי טייבה (אמיר חאג׳ יחיא ) שחקני צעירי טייבה (אמיר חאג׳ יחיא )
כך אמר גד עובדיה, קשר צעירי טייבה, לדאבל פס בעקבות נגיף הקורונה וביטול משחקי הליגות הנמוכות

הליגות הנמוכות בישראל ממתינות להחלטת ההתאחדות לכדורגל בדבר סיום עונת המשחקים 2019/20, בעוד נגיף הקורונה מתפשט ברחבי הארץ ומספר הנדבקים עולה, שחקני הקבוצות בליגות הנמוכות ממתינים להודעה מטעם ההתאחדות לכדורגל על המשך קיום עונת המשחקים 2019/20.

גד עובדיה, קשר צעירי טייבה, מוליכת ליגה ב' דרום א' התייחס לביטול מחשקי הליגות הנמוכות ואמר לדאבל פס: "מקווה שהנגיף הזה יגמר הכי מהר שאפשר בעזרת ה׳, מאחל לכולנו שנהייה בריאים וחזקים ונחזור למגרשים ולמה שאנחנו אוהבים מהר מאוד".

עובדיה הוסיף ואמר: "לי אישית זה ממש חסר האימונים במיוחד ההכנה למשחק וכמובן למשחק. המצב הזה לא רגיל לנו ומקווה שנחזור כבר לליגה ונסיים את מה שהתחלנו עם צעירי טייבה ונעלה ליגה בעזרת ה׳ כמו שמגיע לנו, עבדנו קשה העונה בשביל זה. מחכים להחלטות של ההתאחדות ואני בטוח שהם יקחו את ההחלטות הנכונות".

בעקבות המגיפה והפסקת משחקי הכדורגל, יש הרוצים להשבית את העונה ושלא תהיינה יורדות ועולות. כשחקן צעירי טייבה מוליכת ליגה ב' דרום א', מה דעתך?
"זה לא הגיוני, כל מה שעשינו ייזרק לפח נכון יש אי וודאות גדול! אבל לדעתי החלטה כזאת לא הגיונית בעליל, התחלנו את העונה והשקענו המון וקבוצות השיקו המון כסף במיוחד הקבוצה שלנו שנגיע למקום הראשון והכי חשוב שנסיים אותה על המגרש. גם ההחלטה להזיז את היורו עוזר לסיים את העונה, אני חושב שימצאו פתרון הגיוני לזה לא לבטל את כל מה שעשינו העונה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?