"אם לא ממשיכים את הליגה בשבועיים הקרובים אז שתהיה החלטה עניינית לכל דבר"

פאיד חסון (האני) פאיד חסון (האני)
כך אמר פאיד חסון, מאמן בני פרדיס, מוליכת ליגה ב' צפון ב' לאחר הפסקת משחקי הליגות הנמוכות בעקבות נגיף הקורונה

ימים לא שקטים חווה הכדורגל הישראלי בצל חוסר וודאות בעקבות נגיף הקורונה. משחקי הליגות הנמוכות הופסקו על ידי ההתאחדות לכדורגל עד להודעה חדשה יחד עם אימוני הקבוצות.

פאיד חסון, מאמן בני פרדיס, מוליכת הטבלה ליגה ב' צפון ב', התייחס למצב ודחיית משחקי הליגות הנמוכות על ידי ההתאחדות לכדורגל ואמר לדאבל פס: "הבריאות של השחקנים מעל לכל, מצב לא קל ועצוב אבל יש דברים יותר חשובים מכדורגל. משבר הקורונה תפס אותנו רגע לפני סיום עונה, דווקא עונה זו היא אחת העונות המעניינות בליגה ב' צפון ב' מאז שאני זוכר את עצמי משחק או מאמן בליגה זו. כמה קבוצות נלחמות על תואר אחד וזה נתן לכולם להשקיע ולתת את הכל על מנת להשיג את המטרה".

חסון התייחס להצעה בדבר הקפאה הליגות הנמוכות: "לעבור 25 משחקים שזה קצת יותר מ-80% מהליגה זה מוגזם להקפיא. לדעתי אם לא ממשיכים את הליגה בשבועיים הקרובים אז שתהיה החלטה עניינית לכל דבר. העלאות מקום ראשון / שני בליגה או הגדלת הליגה בשנה הבאה, יותר יורדות פשוט מאוד ללכת בין הטיפות על מנת לא לקפח את אלה שהשקיעו המון כסף ועשו הכל בשביל התחרות. גם ככה יש פגיעה כלכלית במשק בכלל ובענף עצמו בפרט, אני סומך על מקבלי ההחלטות שיקבלו את ההחלטה הנכונה, ההתאחדות נמצאת במצב עדין מאוד גם קשה להקפיא וגם פיצוי ענק אם יהיה הקפאה. אנחנו נכבד כל החלטה שתתקבל על ידי ההתאחדות לכדורגל".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
צודק ידידי היקר נקווה
(פרדי: 08:35 23-03-2020)
צודק במאה אחוז קבוצות השקיעו ים של כסף צריך להמשיך את הליגה באותו מצב
2
הפסקת פעילות
(אוהד: 19:32 23-03-2020)
אין עולה ואין יורדת לצערנו דבר בלתי צפוי בריאות לפני הכל

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?