פרוייקט הקורונה: בני ערערה

שחקני ערערה (דאפר מחאמיד) שחקני ערערה (דאפר מחאמיד)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

אחת הקבוצות שלאחרונה הציגו כדורגל נהדר הייתה בני ערערה, שרוצה לברוח מהר ככל שניתן מהתחתית הבוערת ולכן למאמן מוחמד סמארה יש דעה ברורה: "ההנאה מכדורגל לא ישמור לנו על הבריאות אלא בריאות תשמור לנו על ההנאה מהכדורגל. לדעתי עדיף לצאת לפגרה זמנית עד אפריל ולעשות הערכת מצב ואם לפני פסח המצב לא ישתפר אז עדיף לסיים את העונה".

מבחינת הפגיעה הכלכלית אמר המאמן: "הפגיעה הכלכלית היא הדבר האחרון שצריך לחשוב עליו ברגעים אלו, הנהלות, מאמנים ושחקנים חייבים למצוא נוסחה שכולם ייצאו עם מינימום נזקים כי המצב הוא מצב חירום על כולנו וכולנו בני אדם לפני הכדורגל. אני מאחל לכולנו שננצח את הקורונה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ליסגור
(דניאל: 10:36 22-03-2020)
לתת פיצוי מינימלי העיקר הבריאות
2
ג׳נטלמן
(אוהד ערערה: 10:53 22-03-2020)
מוחמד סמארה כבוד הוא שיש לנו מאמן כמוך . אכן כך צריך לנהוג בעת משבר ולא לחשוב כל הזמן שכסף הינו הכול בחיים אלא העיקר בריאות . תעלה ותצליח כי מגיע לך . ויאללה הפועל .

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?