פרוייקט הקורונה: הפועל אזור

הראש במקום אחר. שחקני אזור הראש במקום אחר. שחקני אזור
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

 ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

בהפועל אזור מתקשים לראות את היום שאחרי המגפה ולכן חוששים כי הליגה הסתיימה. יו"ר הקבוצה, חיים אלגזי, ציין: "קצת קשה לחשוב על כדורגל אבל לא נראה שיהיה אפשרי לחדש את הליגה וכואב על קבוצות שהשקיעו סכומי עתק. ההכרעה צריכה להיות על כר הדשא ולא על השולחן הירוק ונפעל על פי ההנחיות של משרד הבריאות ומנהלת הליגה".

לגבי הפגיעה הכלכלית אמר היושב ראש: "אין ספק שיש כאן פגיעה כלכלית קשה וחלק גדול מהתקציב נבנה על ספונסרים שנפגעו גם הם מהמצב ואני מקווה שההתאחדות לכדורגל תמצא דרך לעזור לקבוצות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא נורא
(משה : 10:18 23-03-2020)
זה ליגה פח אשפה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?