פרוייקט הקורונה: מכבי צור שלום

שחקני צור שלום (דאפר מחאמיד) שחקני צור שלום (דאפר מחאמיד)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

גם עבור מכבי צור שלום המצב לא פשוט ומאמנה קובי דנינו שולח מסר: "העולם נדבק בנגיף ששינה את סגנון החיים של כולם ב-180 מעלות והבריאות היא מעל הכל. מבחינת הכדורגל כאשר השחקנים לא מתאמנים תקופה ארוכה אז צריך תקופה של חודש כדי לחזור לשחק ולא להיפצע מהר. האימונים הופסקו לפני עשרה ימים משמע אם עד סוף החודש יחליטו שאפשרי לחזור לאימונים אז נכון להחזיר את הליגה כי לאחר מכן גם ככה יש פגרה ארוכה בליגות נמוכות אבל אם ההחלטה לחזרה לפעילות לא תהיה בתקופה הקרובה אז חייבים לסיים את הליגה. מצד שני ישנה הבנה כי קבוצות שנלחמות על עלייה ומאידך קבוצות בתחתית רוצות בחידוש בליגה בכדי לעמוד במשימות שלהן וצריך למצוא פיתרון יצירתי לכולם".

דנינו גם מודע לבעיה הכלכלית שנוצרה: "כל המשק קיבל מכה כלכלית וככה גם ההנהלות של הקבוצות וגם השחקנים והמאמנים. זהו משבר גדול שייקח זמן לתקן אותו וההתאחדות לכדורגל החלטה משמעותית בניהול המשבר ובכל מקרה אנחנו בצור שלום נקבל כל החלטה בהבנה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?