פרוייקט הקורונה: אור יהודה

פסימי לגבי ההמשך. יעקב טל (לירן דורף) פסימי לגבי ההמשך. יעקב טל (לירן דורף)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

 ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

עבור אור יהודה המגפה באה בתקופה לא טובה, כאשר הקבוצה הייתה במאבק על הפלייאוף העליון אבל המאמן, יעקב טל, פסימי לגבי המשך העונה: "היינו במומנטום אדיר עד עכשיו והיינו חזק במאבק על הפלייאוף אבל כרגע יש מגפה והכדורגל הוא שולי. אני חושב שהליגה לא תחזור לשחק העונה כי אחרי חודשיים ללא פעילות קשה לחזור לשחק ולעשות שישה משחקים בשבועיים לפני הפלייאוף ולדעתי בהתאחדות צריכים כבר לקבל החלטה וחבל שמושכים את זה".

מעבר לכך באור יהודה מבינים כי גם הפן הכלכלי יהיה משמעותי. טל: "העונה בנינו סגל על שחקנים שלא הכרתי בתחילת העונה ובעונה הבאה זה יהיה משמעותי יותר".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
text
(text: 04:45 25-03-2020)
text
2
יעק טל מאמו תותח
(איציק בני יהודה: 19:12 25-03-2020)
3
אימפריה
(משה : 21:44 25-03-2020)
הבעיה היא המאמן ! מקרוב לראש המועצה בגלל זה לא נותנים לו שפיץ
4
יעקב טל
(Raw_ BTW: 01:45 26-03-2020)
בקיצור בזבזת תקציב על כלום ולאנשים אין פה מה לאכול כל הכבוד לאנשי העירייה
5
אוהבים אותך
(יעקב טל נסיך: 21:26 26-03-2020)
כולם מדברים מקנאה אתה מאמן טוב מאוד ואדם עוד יותר טוב וזה יותר חשוב ובקשר לתקציב תגידו תודה שיש לכם קבוצה טובה באור יהודה וראש עיר שרוצה לעזור לילדים של כולנו שישארו במסגרת טובה ובלי קבוצה בוגרת טובה ומתקדמת אין עתיד קצת לפרגן לא יזיק אנשי רוע ....

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?