פרוייקט הקורונה: מועדון ספורט דבוריה

מחכים לשגרה. שחקני דבוריה מחכים לשגרה. שחקני דבוריה
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

  ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

מועדון ספורט דבוריה אומנם מדורגת בתחתית הליגה' אבל במועדון בעיקר חוששים מחזרה לאימונים לאחר תקופה ארוכה ושם אמרו: "קודם כל העובדה שלא מתאמנים ולא משחקים מוריד בכלל את החשק לכדורגל ובכלל צריך כבר לקבל החלטה כי במידה ולא נוכל לחזור לשגרה בתקופה הקרובה אז כבר אין טעם לליגה".

על הפן הכלכלי אמרו במועדון: "מדובר בפגיעה כלכלית קשה כי שחקנים ומאמנים לא מקבלים שכר ולא בטוח מתי זה יקרה ולכן כמו שהמדינה צריכה לעזור לכל המשק אז גם הכדורגל הוא חלק מזה וההתאחדות צריכה לעזור לכולם בזה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?