פרוייקט הקורונה: מכבי שעריים

רוצים לשחק.  שחקני שעריים (PayPerLens) רוצים לשחק. שחקני שעריים (PayPerLens)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

 ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

מכבי שעריים אומנם הסתבכה במחזורים האחרונים בתחתית הליגה, אבל נראה כי כבר נצח עבר מאז ובמועדון חושבים בעיקר על בריאות האנשים. המנהל הספורטיבי, מני סוויסה, אמר: "אני חושב שבריאות השחקנים והאנשים מעל הכל והכדורגל כרגע בכלל לא מעניין. אנחנו צריכים להתמקד בבריאות ולגבי המשך הליגה זה תלוי מתי נוכל לחזור לפעילות. אם זה יקרה עוד חודש או מעבר לזה אז אין טעם להמשיך את הליגה".

סוויסה גם מודע לבעיות הכלכליות שיצוצו: "אין ספק שתהיה לנו בעיה גדולה בעונה הבאה עם הספונסרים שנרצה לגייס. כל המשק קיבל מכה כלכלית קשה ויהיה קשה לקבל עזרה כי גם לספונסרים ייקח זמן לצאת מהמצב הכלכלי הקשה ואנחנו גם מצפים לתמיכה מההתאחדות בכל התחומים".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קומבינה
(חבר עמותה : 17:06 26-03-2020)
השמן המצולק חוגגים

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?