פרוייקט הקורונה: הפועל כפר קנא

רוצה להקפיא את הליגה. אחמד סבע (עדי מלול) רוצה להקפיא את הליגה. אחמד סבע (עדי מלול)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

הפועל כפר קנא נמצאת במצב מוזר כאשר הקבוצה לא צפויה לעלות ולא צפויה לרדת ולכן מאמנה, אחמד סבע, מרגיש בדעה ברורה: "אני חושב שיהיה נכון אם הליגה תוקפא ויעלו שתי קבוצות ראשונות מכל ליגה ויקפיאו את הירידות העונה ובעונה הבאה תהיה ליגה ארוכה עם יותר יורדות".

סבע מחזיק גם בדעה ברורה לגבי הפן הכלכלי: "אין ספק שיש כאן פגיעה כלכלית לכולם כי אין הכנסות. אני חושב שההתאחדות תהיה חייבת לעזור לקבוצות כי יש אנשים רבים במשק שמתפרנסים מכדורגל בליגות השונות וצריכה להיות חלקה שתהיה עזרה לכולם".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?