פרוייקט הקורונה: ירמיהו חולון

מחכה לחזרה לליגה. ויקטור גניש (שלומי גבאי) מחכה לחזרה לליגה. ויקטור גניש (שלומי גבאי)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

 ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

עבור ירמיהו חולון מדובר בתקופה קשה כאשר הקבוצה נלחמה על מקום בפלייאוף העליון, עם רצון להפתיע ולנסות לעלות לליגה הלאומית.

המאמן ויקטור גניש התייחס למצב ואמר: "כאיש מקצוע, תמיד העדיפות היא להמשיך ולסיים את מה שהתחלנו, כמו בכל שנה. יחד עם זאת, הדברים לא תלויים בנו, אנו נמצאים במשבר עולמי שאף אחד לא ציפה וחשב שנגיע אליו, אנחנו קשובים להוראות של משרד הבריאות וההתאחדות לכדורגל".

לגבי הפגיעה הכלכלית אמר גניש: "בעלי הקבוצות שהשקיעו ממיטב כספם וזמנם נפגעים כלכלית, כמו גם הצוותים המקצועיים והשחקנים. אני מקווה שהגורמים הרלוונטיים ימזערו עד כמה שאפשר את הפגיעה, כדי שנחזור לכדורגל שאנחנו כל כך אוהבים, במינימום נזקים. חשוב לומר שאנו נמצאים בתסריט דמיוני, שהפך למציאות, לכן על מנת שנוכל לחזור לשגרה בכלל ולכדורגל בפרט, חשוב שנקשיב להנחיות שמועברות לנו בתקשורת".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ברור שמבחינתו זה אובדן גדול אחרי כזו עונה לא להיות בפלייאוף או לעלות ישירות כי יש לו סיכוי ...משהו אחר בעל אינטרס היה אומר שחייבים להמשיך אבל הוא היה מספיק הגון לא להביע דיעה נחרצת.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?