"המצב הזה הכה בכולנו כמו מכת ברק אכזרית"

אריק קורן (צילום פרטי) אריק קורן (צילום פרטי)
כך אמר אריק קורן, מאמן הפועל קרית ים, מליגה ג' שומרון בעקבות השבתת משחקי הליגות הנמוכות. קורן: "אין דבר יותר חשוב מהבריאות"

ימים לא קלים חווה הכדורגל הישראלי בעקבות נגיף הקורונה שהוביל להשבתת הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות. אריק קורן, מאמן הפועל קרית ים, מליגה ג' שומרון התייחס להשבתת המשחקים: "ראשית לפני הכל אמסור לכולם ממני וממשפחת הפועל "מישל" ק.ים בריאות ,שמרו על עצמכם ועל המשפחות שלכם, אין דבר יותר חשוב מהבריאות. המצב הזה הכה בכולנו כמו מכת ברק אכזרית כל יום שעבר עשה את הריחוק שלנו ממה שאנחנו אוהבים כל כך בלתי ניתן ליישום. מצד שני אסור להמשיך להיפגש ולהתאמן יחד ולסכן את כולם, אני ממליץ לשחקנים שלי להתאמן יום יום כמה שיכולים להעביר את הזמן וגם לשמור על גוף פעיל מקווה שהכול יחזור במהרה לשגרה ושכל הקבוצות יפגעו כלכלית ומקצועית כמה שפחות ויחזרו לכר הדשא לעשות מה שאנחנו כל כך אוהבים לשחק כדורגל".

האם לדעתך נוכל לחזור לעונת המשחקים הנוכחית?

"ברור לכולם שקשה מאוד לחזור לאותה נקודה שעצרנו בה ולהמשיך רגיל, שחקנים לא בכושר משחק כמו שהיו לפני שבועיים. אם המשבר ימשיך עוד כמה שבועות אני מציע מנקודת מבט שלי שיתנו לקבוצות הצמרת כולל הקבוצות שרצות להתמודדות על הפלייאוף וכולל קבוצות התחתית המתמודדות על ירידת ליגה את האופציה להתכונן 3 שבועות ולערוך את המשחקים שנשארו להם בשלושה שבועות שנעצרו לסיום הליגה ולסיים את זה בצורה ספורטיבית והוגנת לפני שפותחים עונה חדשה, ולא לעלות קבוצות בצורה וירטואלית דרך ישיבות במשרדים. מקווה שכולם חושבים ספורטיבית כמוני ורוצים לחוות את העליה, הירידת ליגה, או ההתמודדות בפלייאוף כחווית ספורט אמיתית שלמענה ירקו דם השנה בכל מזג אויר ,תנאי מגרש, פציעות, וכו'. מקווה שההתאחדות תיתן יד להתמודדות הוגנת ושוב בריאות לכולם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אריק
(שיקן: 15:51 26-03-2020)
מאמן מעולה