פרוייקט הקורונה: הפועל מגדל העמק

שחקני מגדל העמק (דאפר מחאמיד) שחקני מגדל העמק (דאפר מחאמיד)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

 ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

בהפועל מגדל העמק ספגו מכה קשה לפני המגפה בדמות התפרקותה של אסי גלבוע, והתסבכו בקרבות התחתית אך במועדון מתעסקים בעיקר בבריאות האנשים.

מאמן הקבוצה, חיים לוי, ציין: "לאור המצב שנקלענו אליו אני חושב שצריך להקפיא את הליגה כי אין ערך ספורטיבי. כולנו רואים שהמצב מתדרדר מיום ליום ולכן חשוב מאוד שכולנו לשמור על עצמנו ועל בריאותנו ונתפלל כולנו שנחזור כמה שיותר מהר לכדורגל שכולנו אוהבים".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
צודק
(אוהד: 09:32 29-03-2020)
אין טעם לליגה אחרי הסיפור של אסי גלבוע נשארו 8 משחקים לתת להם בכל משחק הפסדלמה כולם צרכים לסבול בגלל דבר שני הבריאות לפני הכל

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?