הקורונה תפגע בליגות הנמוכות? הצד של הסוכנים

חושש לעתיד הליגה. אסולין חושש לעתיד הליגה. אסולין
עולם הכדורגל ניזוק כבר מהמגפה שרודפת את העולם אבל בקרב הסוכנים מתכוננים כבר לעונה הבאה בליגות הנמוכות. יחזקאל: "לא אמור להשפיע", אסולין: "אפקט הקורונה ישפיע על הכלכלה לתקופה לא קצרה"

ראשי ההתאחדות לכדורגל טרם החליטו אם הליגות הנמוכות יחזרו לשחק העונה והדבר משאיר באי וודאות רבים ממאמני, עסקני, שחקני ואוהדי הקבוצות השונות כאשר אחת הפגיעות הקשות תהיה כלכלית ונראה כי הפגיעה בתקציב הקבוצות עשוי להשפיע בעיקר על העונה הבאה.

בקרב סוכני הכדורגל מבינים כי התשובה לא ברורה, אבל נראה שישנן חילוקי דעות לא קטנים. סוכן השחקנים, תומר אסולין, מסוכנת השחקנים D&A פסימי במיוחד: "לדעתי בתום התקופה נחזור למציאות אחרת באופן כללי ולבטח גם בכדורגל. אפקט הקורונה לדעתי ישפיע על הכלכלה לתקופה לא קצרה ונרגיש אותה בכל בית ובכל תחום בטווח הקרוב/רחוק. אין לי ספק שנצטרך כולנו הן בכדורגל והן מחוצה לו לעשות חישוב מסלול מחדש. בואו נקווה לטוב, נאחל בריאות איתנה ונתמודד עם כל מה שקשור שלא לבריאות ונקווה לחזור לשגרה ולספורט במהרה".

סוכן השחקנים, אורן יחזקאל, דווקא חושב אחרת ואמר: "לדעתי אפקט הקורונה לא יפגע בליגה א' אלא להפך וקבוצות שירצו להילחם על העונה הבאה ישקיעו כספים רבים. ההשפעה המשמעותית של הקורונה תהיה בליגות המקצועניות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קשקוש
(לנדו: 10:04 30-03-2020)
אורן יא סתום. איזה כספים ישקיעו? ההקצבות יפחתו משמעותית , תמיכה עירונית כנ"ל, שלא לדבר על הספונסרים בליגה הזאת על האש וקזינו למיניהם. קבוצות יקרסו
2
אורן יחזקאל. אתה סתום על אמת. תכנס למציאות. 1 צודק וכל מילה נכונה. אני עד לרגע זה לא יודע איך שחקנים עובדים איתך.
3
אורן דניאל הסוכן
(מיקוש: 12:50 30-03-2020)
הכיצד ואך הגיע נוכל ושקרן כאורן דניאל למעמד של סוכן שחקנים בקרוב כתבה גדולה רעידת אדמה בכדורגל הישראלי
4
ליגות נמוכות
(רועי: 15:40 30-03-2020)
כולם עושים רעש על כלום ושום דבר תפנימו מעונה הבאה לא יהיה כסף כל מי שנתמך על ידי העירייה יקוצץ משמעותית כל המדינה בקריסה ככה שכסף לא יהיה
5
אורן שתית בירה קורונה
(אלון : 15:17 31-03-2020)
אולי תתרום לקבוצות אז יהיה להם כסף שיכור אחד

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?