שעת כושר: משה בן לולו

רוצה להמשיך.משה בן לולו (אביחי דלאל) רוצה להמשיך.משה בן לולו (אביחי דלאל)
חוסר הוודאות סביב נגיף הקורונה והמשך הליגה, גורם לשחקני הליגות הנמוכות לשמור על הכושר בהתאם לנהלים הקיימים וגם לחשוב כבר על העונה הבאה

 מדינת ישראל נמצאת בהסגר והכדורגל בליגות הנמוכות נראה כמו חלום לטווח ארוך, אך ההתאחדות לכדורגל טרם החליטה לגבי עתיד הליגות וזה משאיר את השחקנים בחוסר וודאות ובאימונים אישיים בהתאם לנהלים. מעבר לכך השחקנים חוששים לעתידם הכלכלי שעשוי להשפיע על כל המשק הישראלי ובין השאר על קבוצות הכדורגל השונות.

עבור חלוץ הפועל אדומים אשדוד, משה בן לולו, נראה כי השגה הפכה לשונה בלי הכדורגל: "האמת אני רוב היום בבית מטפל בילדות שלי כי אישתי עובדת עדיין יכול להגיד לך שזה כיף ומעייף בוא זמנית. אני עושה חדר כושר וריצה כל השבוע ומידי פעם משחקים טניס רגל בקטנה להרגיש קצת כדור".

בן לולו מביע את דעתו לגבי המשך הליגה והמצב בעונה הבאה: "לדעתי צריך להמשיך את הליגה כדי שהעולות והיורדות יקבעו במגרש ולא על שולחן. אני חושב שחקנים כבר עכשיו נפגעים מזה בשכר ובעתיד יהיה יותר גרוע. לסיכום נאחל לנו שנעבור את התקופה הזאת כמה שיותר מהר ושבעזרת ה' נחזור לעשות מה שאנחנו אוהבים לשחק כדורגל".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אחלה משה
(דודו: 04:28 03-04-2020)
משה היחידי שנתן עונה כמו שצריך כבש-16 גולים ונתן יופי של עונה כולל גביע המדינה מקווה שהליגה תחזור בקרוב והפועל ידברו חזק בפליאוף ומשה יוכל להמשיך לכבוש שערים ולהביא נקודות חשובות

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?