שעת כושר: סיראז' נסאר

חושב כבר על היום אחרי הכדורגל. נסאר (מוחמד סרסור) חושב כבר על היום אחרי הכדורגל. נסאר (מוחמד סרסור)
חוסר הוודאות סביב נגיף הקורונה והמשך הליגה משאיר את השחקנים של הליגות הנמוכות לשמור על הכושר בהתאם לנהלים הקיימים וגם לחשוב כבר על העונה הבאה

 מדינת ישראל נמצאת בהסגר והכדורגל בליגות הנמוכות נראה כמו חלום לטווח ארוך, אך ההתאחדות לכדורגל טרם החליטה לגבי עתיד הליגות וזה משאיר את השחקנים בחוסר וודאות ובאימונים אישיים בהתאם לנהלים. מעבר לכך השחקנים חוששים לעתידם הכלכלי שעשוי להשפיע על כל המשק הישראלי ובין השאר על קבוצות הכדורגל השונות.

שמשון כפר קאסם הייתה אחת הקבוצות החמות בליגה א' עד הגעת הקורונה, וזה בשל האיכויות של הקשר, סיראז' נסאר, שמתקשה לשמור על כושר. נסאר: " לצערי אחרי ההנחיות וההגבלות והחדשות אני כמו כולם נמצא כל הזמן בבית. בהתחלה עוד היה אפשר לעשות פעילות ספורטיבית בחוץ ועכשיו זה אסור. אני עושה תרגילי כוח וחיזוקים בסיסיים בבית כדי לשמור על הגוף ולשרוף קלוריות. חוץ מזה יש לי לימודי תואר מקוונים שמעסיקים אותי פעמיים בשבוע כמה שעות ביום".

הקשר לא רואה את הליגה חוזרת ואומר: "אני חושב שברגעים כאלה אין מקום לדבר על החזרתה או הקפאתה של הליגה , אני מאחל לכולם רק בריאות . הכדורגל יחכה ואנחנו נחזור מתי שכל זה יסתיים , אין ספק שזה פוגע בכולנו כלכלית אבל אנחנו נשרוד ונעבור את זה בעזרת ה׳ ונחזור יותר חזקים ".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?