שעת כושר: דודו אדרי

לא ממהר לסגור את הליגה. אדרי (צילום: אבי רביבו) לא ממהר לסגור את הליגה. אדרי (צילום: אבי רביבו)
חוסר הוודאות סביב נגיף הקורונה והמשך הליגה, גורם לשחקני הליגות הנמוכות לשמור על הכושר בהתאם לנהלים הקיימים וגם לחשוב כבר על העונה הבאה

מדינת ישראל נמצאת בהסגר והכדורגל בליגות הנמוכות נראה כמו חלום לטווח ארוך, אך ההתאחדות לכדורגל טרם החליטה לגבי עתיד הליגות וזה משאיר את השחקנים בחוסר וודאות ובאימונים אישיים בהתאם לנהלים. מעבר לכך השחקנים חוששים לעתידם הכלכלי שעשוי להשפיע על כל המשק הישראלי ובין השאר על קבוצות הכדורגל השונות.

במועדון ספורט טירה עוד אופטימיים כי הליגה תחזור וביניהם החלוץ, דודו אדרי, שאמר: "אני חושב שלא צריך למהר לסיים את הליגה ולהכריז על עולות או יורדות זה לא פייר כלפי קבוצות שהשקיעו בשביל להשיג משהו בעונה הזאת. בעיקר גם שבליגה א׳ הפגרה ארוכה אז לא יקרה כלום אם יקצרו מעט מהפגרה לטובת המשך הליגה".

אדרי מנסה לשמור על כושר וכבר מבין את המכה לעונה הבאה: "אני מנצל את הזמן בבית לחזק את הגוף ולנוח קצת מהשגרה למרות שאני מאוד אוהב אותה והיא נורא חסרה לכולנו. זה די ברור שיש מכה כלכלית לא רק לשחקנים כמעט לכל המשק אבל הבריאות חשובה מהכול זה לא איזו קלישאה שזורקים באוויר, אני מאחל לכולם בריאות ולהישמע להנחיות, הכול עובר".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חבל על ההשקעה
(אוהד: 10:45 31-03-2020)
נגמר הכדורגל בארץ אין סכוי שחוזרים איי פעם הקבוצות יפשטו רגל רובם אז נפרדים מכל הסךורט
2
הכי טוב בליגה אוהבים אותך
(טירואי: 15:27 31-03-2020)
3
יבנה
(פליקס אלימליך: 15:50 31-03-2020)
בימים של מגפה עולמית עם כול הכבוד לספורט חייבים לחשוב אך שומרים על בריאות האזרחים ובכלל הספורטאים ולא לחשוב כן פותחים את הליגה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?