שעת כושר: שלומי מראד

נפגע כלכלית מחל נפגע כלכלית מחל"ת. מראד (דאפר מחאמיד)
חוסר הוודאות סביב נגיף הקורונה והמשך הליגה, משאיר את השחקנים של הליגות הנמוכות לשמור על הכושר בהתאם לנהלים הקיימים וגם לחשוב כבר על העונה הבאה

 מדינת ישראל נמצאת בהסגר והכדורגל בליגות הנמוכות נראה כמו חלום לטווח ארוך, אך ההתאחדות לכדורגל טרם החליטה לגבי עתיד הליגות וזה משאיר את השחקנים בחוסר וודאות ובאימונים אישיים בהתאם לנהלים. מעבר לכך השחקנים חוששים לעתידם הכלכלי שעשוי להשפיע על כל המשק הישראלי ובין השאר על קבוצות הכדורגל השונות.

הפועל רובי שפירא חיפה הייתה הראשונה ששלחה את שחקניה לחל"ת וביניהם את הקשר, שלומי מראד, שמנסה לשמור על פעילות ספורטיבית. מראד: "את האמת שבבית הוריי יצרתי חדר כושר במשך השנים עם כמה מכשירים אירוביים וציוד שמאפשר לי לתחזק את עצמי ברמה טובה".
 
מראד שולח מסר מהיר להתאחדות לכדורגל ואומר: "לדעתי צריך לקבל החלטה בתחילת חודש אפריל שבמידה ותהיה אפשרות לחזור לשחק גם בחודש מאי זה מצויין כי יש פגרה ארוכה לליגה א' וזה בסדר שאם ישחקו עד אמצע יוני ותהיה פגרה חודש וחצי במקום 3 חודשים, ואז תוצאות העונה יוכרעו על כר הדשא ולא בוועדות ובהחלטות לא ספורטיביות. לגבי הבעיות הכלכליות אז אני חושב אני חושב שברמות הגבוהות זה כן ייפגע בצורה גדולה יותר כי יש זכויות שידור, מנויים ועוד כל מיני מרכיבים משמעותיים בתקציב של הקבוצה וזה לא קורה בקבוצה מליגה א'. המכה הכלכלית היא על שחקנים שנמצאים בחל"ת אבל לעונה הבאה במידה והכל יחזור לשגרה בעזרת השם אז אין שום סיבה ששחקנים ייפגעו".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חבל
(אוהד: 17:49 01-04-2020)
הליגה בארץ מבוטלת אין כדורגל השנה אין יורדות ואין עולות הבריאות לפני הכל
2
איך יחזרו
(א: 16:15 02-04-2020)
כולם גמורים לא התאמנו מי שישחק בלי אימונים צפוי לגמור את העונה הבאה חסוף לפציעות היזהרו

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?