שעת כושר: מאור סיסו

חושב שצריך הקפאה. מאור סיסו (דאפר מחאמיד) חושב שצריך הקפאה. מאור סיסו (דאפר מחאמיד)
חוסר הוודאות סביב נגיף הקורונה והמשך הליגה, משאיר את השחקנים של הליגות הנמוכות לשמור על הכושר בהתאם לנהלים הקיימים וגם לחשוב כבר על העונה הבאה

מדינת ישראל נמצאת בהסגר והכדורגל בליגות הנמוכות נראה כמו חלום לטווח ארוך, אך ההתאחדות לכדורגל טרם החליטה לגבי עתיד הליגות וזה משאיר את השחקנים בחוסר וודאות ובאימונים אישיים בהתאם לנהלים. מעבר לכך השחקנים חוששים לעתידם הכלכלי שעשוי להשפיע על כל המשק הישראלי ובין השאר על קבוצות הכדורגל השונות.

הפועל כפר קנא כבר 'סיימה' את העונה עוד הרבה לפני הקורונה כאשר הקבוצה שחררה שחקנים רבים, וזאת לאחר שהבטיחה את מקומה בליגה א' כאשר החליטה שלא להילחם על המידה על משחקי הפלייאוף העליון.

הבלם, מאור סיסו, חושב שחייבים להקפיא את הליגה ואף מביא את פיתרון שלו למצב: " לפי דעתי צריך להקפיא את הליגה ולעלות את מקום 1 ו 2 ולהקפיא את היורדות ולשנות את מבנה הליגה".

בינתיים סיסו שומר על כושר וגם חושש מהפגיעה הכלכלית. סיסו: "אני מעביר את הזמן בבית עם הילדים והאישה ומשתדל לשמור על עצמי גופנית כמה שאפשר כדיי להשאר בעניינים . כמובן שכולם נפגעו כלכלית לא רק השחקנים גם הבעלים של הקבוצות התקציבים הכל אני חושב שהמדינה צריכה לעשות הכל כדי לעזור לקבוצות להמשיך להתקיים והקבוצות צריכות לעשות הכל ולדאוג לשחקן ולפרנסה שלו אם זה בעזרה כספית ואם בעזרה של כיוון לתמיכה אצל הגופים השונים. יש חוסר וודאות מוחלט לגבי המצב הן כלכלית והן בריאותית".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סיסו זה מלך
(חלים: 10:15 01-04-2020)
אוהב סיסו תמיד

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?