גורם בהתאחדות: "ההחלטה לגבי המשך הליגה תתקבל אחרי פסח ועל פי הנחיות משרד הבריאות"

מחכים לנהלי משרד הבריאות. התאחדות לכדורגל מחכים לנהלי משרד הבריאות. התאחדות לכדורגל
נציגי אופ"א סבורים כי הליגות יתחדשו לקראת חודש, יוני אבל בהתאחדות הישראלית מנסים לשמור על אופטימיות לקראת חודש מאי

ראשי אופ"א ערכו אתמול מפגש וידאו נוסף בין ההתאחדויות השונות של הארגון ובמהלך השיחות דובר בעיקר על רצון לסיים את כל הליגות במדינות השונות על כר הדשא, ואף החליטו כי על פי המצב הבריאותי באירופה נראה כי רוב הליגות יתחדשו רק בחודשי יוני ולא מן הנמנע כי  הם יימשכו גם בחודשי יולי ואוגוסט.

הדבר עורר שאלות רבות בקרב נציגי הליגות הנמוכות שחלקם טוענים כבר היום כי ההתאחדות צריכה להודיע על הקפאת הליגה, ולבטח שאם לא יוחלט לחדש את האימונים בקרוב אז לבטח לא תהיה אפשרות לחידוש הליגות הנמוכות.

כידוע, ההתאחדות לכדורגל כולה יצאה לחופשה ארוכה ותחזור לפעילות רק לאחר חג הפסח אז תיערך הערכת מצב מול משרד הבריאות כאשר ההתאחדות תתכנס לישיבה מיוחדת בכדי לקבל החלטה בנושא.

גורם בהתאחדות התייחס ואמר: "אנחנו עוקבים אחר התפתחויות והרצון של כולם לחזור לשגרה מהר ככל שניתן אבל זה לבטח תלוי בהנחיות משרד הבריאות ורק לאחר חג הפסח ננסה לבחון שוב את הסוגיות השונות ולקבל החלטה בנושא".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יוני אפשר לסיים את הליגות הנמוכות בקלות מקסימום משחקי הפלייאוף בלבד יכנסו ליולי...כמה שזה נראה רחוק כרגע זה ראלי לגמרי.
2
אוהד
(אוהד: 10:26 02-04-2020)
בדיוק זה מה שצריך להיות אך ורק על כר הדשא כי יהיה בלתי אפשרי למצוא את הנוסחה המתאימה לכולם כל הכבוד מאד מעריך וכל קבוצה תקבל את מה שמגיע לה אם זה לעלות ממקום 1 או פלייאוף או יורדות כל הכבוד
3
ראשון
( ראשון: 16:17 02-04-2020)
צריך לקחת אומץ ולהעלות את מי שנמצא במקום הראשון ולהכתיר כאלופה כל הכבוד בלגיה תלמדו

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?