שרצקי: "אנחנו מקווים שההכרעה לגבי מאבק העלייה שלנו תהיה על כר הדשא"

רוצים לסיים את העונה. שחקני קטמון (דני מרון) רוצים לסיים את העונה. שחקני קטמון (דני מרון)
מנכ"ל הפועל קטמון מוטרד כמו כולם לגבי עתיד הכדורגל הישראלי, ומקווה שכל קבוצות המועדון יזכו לחזור לכר הדשא

משבר הקורונה מביא עמו ללא מעט שאלות מטרידות לגבי עתיד הכדורגל הישראלי בכל הליגות וביניהן הליגה הלאומית, כאשר שם ישנו מאבק גם על המקום השני שבין היריבות נמצאות הפועל ראשון לציון, בני סכנין והפועל קטמון.

במועדון הירושלמי מצפים לחזור לליגה ובינתיים מנכ"ל המועדון התראיין לאתר הרשמי וניסה לענות על השאלות שנמצאות בראשם של כל אוהדי קטמון. שרצקי: "אז קודם כל, החל מה-1.4 המועדון נכנס לסוג של הדממה. ב-15.3 יצאו הרוב המוחלט של העובדים והשחקנים לחל"ת, וב-1.4 הצטרפו האחרונים. עם כולם הגענו להסדרים ולסיכומים הוגנים לשני הצדדים – גם לגבי היציאה לחל"ת וגם לגבי החזרה ממנה - ומהבחינה הזו, של קטמון כמקום עבודה, אני בטוח שנצא חזקים ומחוזקים מהמשבר הזה".

המנכ"ל סיפר על הדאגה לגבי סוף העונה הנוכחית ואמר: "אין ספק שלניהול הזהיר ולהשקעה הגדולה בצעירים יש חלק גדול בכך שקטמון תסיים את העונה יציבה ובוטחת מבחינה ארגונית ופיננסית, בכל תסריט שיהיה. כמובן שאנו מקווים שהעובדה שאופ"א אישרה לסיים את העונה עד ה-2.8, אכן תביא לכך שההכרעה לגבי מאבקי העלייה שלנו – בבוגרים, בנוער ובקבוצות הנערים – תהיה על כר הדשא. בקטמון רוצים לשחק כדורגל העונה, וערוכים לכך. ובכל זאת, אם יש דבר שמטריד ומדאיג באמת את האחראים על המועדון הזה, זו העונה הבאה. מדובר באחת משנות המבחן הגדולות של המועדון, של המבנה שלו, של בעלות האוהדים ושל התגייסות האוהדים: אם בשנים האחרונות המועדון "הסתדר לבד" ובאופן מעשי כמעט לא פנה לעזרת בעלי הבית שלו (מלבד החברות הבסיסית בעמותה) – ברור לנו שבעונה הבאה כל אחד מכם יצטרך לתת יותר מעצמו (ולא בהכרח מכיסו) כדי שנוכל לתפקד ולשמור על המסגרות שלנו. ואלו בפרוש לא דברים שיישארו על הנייר".

לסיום ציין שרצקי: "תודות אישיות הן דבר מסוכן, תמיד יש מי שנעלב, אבל אני מוכרח לציין שלושה אנשים, מתנדבים כולם, שמדי יום ביומו עזרו לקטמון לצלוח את השבועות הקשים האלו/ קודם כל דפנה גולדשמידט, שפשוט עשתה קסמים השנה, אין דרך אחרת לומר את זה, גם בנושא גיוס כספים וגם בכלל. יותם כרמון, שממשיך וממשיך וממשיך לעקוב, ולפקח, ולבלוש ולהזהיר לגבי כל הוצאה, הכנסה והתנהלות שלנו, וברק בן יעקב – שאחראי על המדיה הנפלאה שאתם זוכים לה בשבועות האחרונים, הטובה ביותר בכדורגל הישראלי. ותזכרו שוב, המבחן שלכם הוא בעונה הבאה". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יש לנו חשבון ארוך איתכם אם הליגה תחודש אנחנו נקבע שרשל״צ תעפיל לליגת העל ולא אתם
2
רוצים איחוד
(יוגב: 08:37 05-04-2020)
העונה לא הגיע לנו לעלות נעלה שנה הבאה עם תחת השם הפועל ירושלים ❤️

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?