מסתמן: ליגת החופים תידחה לחודש יולי או אוגוסט

ייפגשו על החול. שחקני ליגת החופים (STRAVO) ייפגשו על החול. שחקני ליגת החופים (STRAVO)
פרסום ראשון: במהלך הימים האחרונים נערכו שיחות בין נציגי עיריית חדרה לבין ראשי ליגת החופים שרוצים לקיים את הליגה. דודי מור: "נעשה הכל בכדי שהליגה תתקיים בקיץ הקרוב"

נגיף הקורונה שפרץ בעולם גרם לביטול מוחלט של אירועי ספורט הן בעולם וגם בישראל, כאשר גם עתיד הכדורגל אינו ברור ואירוע משמעותי נוסף שצפוי להיה להיות בקיץ כמו בכל קיץ ב-13 השנים האחרונות היא ליגת החופים של ישראל. מידי שנה משוחקת ליגת החופים בחודש יוני ועד עתה זה קרה בחוף פולג בנתניה, כאשר הקיץ לראשונה בהיסטוריה זה אמור לעבור לחוף בחדרה.

ראשי ליגת החופים נמצאים בשבועות האחרונים בקשר רציף עם ראשי עיריית חדרה שעמלים על בניית הארנה בחוף אולגה ועל פי השיחות נראה כי הצדדים נחושים לקיים את המשחקים למרות המגבלות. נציגי העירייה הבטיחו כי בהתאם להנחיות משרד הבריאות וכאשר יבוטל ההסגר הכללי, הם ייעשו מאמץ רב הן כלכלית והן אדמניסטרטיבית בכדי לקיים את העונה כמתוכנן. בכל מקרה נראה כי העונה הליגה לא תתקיים בחודש יוני אלא ככל הנראה תועבר לחודש יולי או אוגוסט.

קומישינר ליגת החופים, דודי מור, אישר את הפרטים ואמר: "אנחנו נמצאים בקשר רציף עם ראשי עיריית חדרה ורוצים לקיים את הליגה. מדי שבוע אנחנו עושים הערכת מצב ונמשיך לעשות זאת ונמתין להנחיות משרד הבריאות. בשל ביטול היורו והאולימפיאדה אז נוכל לדחות את העונה כאשר ליגת החופים תמשיך להיות אירוע ספורט מרכזי בישראל גם בקיץ הקרוב".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הליגות הנמוכות יתקיימו עמוק אל תוך הקיץ
(וולמן / אור יהודה: 22:09 04-04-2020)
הליגות הנמוכות יתקיימו עמוק את תוך הקיץ, כך שנראה לא שליגה החופים תהיה פעילה חלקית אם בכלל, השחקנים יהיו פעילים בקבוצות שלהם.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?