לראשונה בתולדותיה: מכבי ערד תמר עלתה לליגה ב'

מגיע להם לעלות (פייסבוק מכבי ערד תמר) מגיע להם לעלות (פייסבוק מכבי ערד תמר)
למרות פגרת הקורונה, ההחלטות של ההתאחדות לכדורגל על הפסקת הליגות וקבלת מתווה העולות, מכבי ערד תמר הייתה צריכה להיות זו שעולה לליגה ב' בסוף העונה ואתמול (ב') קיבלו בקבוצה את הבשורה המשמחת

זה לקח כמה שנים טובות אבל במכבי ערד תמר סוף סוף יכולים לחייך לאחר שקיבלו את ההודעה על העלייה המיוחלת לליגה ב'. בשנים האחרונות זה תמיד היה כמעט אך השנה הייתה אווירה מיוחדת במועדון שהתגבשה לאט לאט לעונת שיא שהתחילה עם זכייה בגביע המחוז, וכעת עם העלייה לליגה ב'.

מנהל הקבוצה הבלתי מעורר של מכבי ערד תמר, אדם קולינס, שיתף בהרגשה: "הרגשה מדהימה, חלום שהתגשם. אין ספק שהגיע לנו לעלות לאחר עבודה קשה, זכייה בגביע הליגה, ללא הפסדים ותצוגת כדורגל מרשימה לאורך כל העונה. אין מאושר ממני".

בשנים האחרונות הייתם תמיד קרובים לעלות לליגה ב' וזה לא קרה, מה ייחד את הקבוצה העונה?
"צוות מקצועי מצוין בהובלתו של המאמן רמי ג'ורנו שהצליח לבנות קבוצה יציבה, מאוזנת ומגובשת בזכות בחירת נכונה של שחקנים. רמי ידע לזהות את החוזקות של כל שחקן ושחקן והצליח לחבר את הקבוצה ליחידה אחת דבר שבא לידי ביטוי בצורה מדהימה במשחקים. חדר הלבשה בריא ומגובש הרבה בזכות קפטן הקבוצה ארז אוחיון שהרים לכל השחקנים ותמיד דאג לשמור על הביחד. אפשר לומר שהייחוד שלנו השנה מעבר לצד המקצועי הוא המשפחתיות והרצון של כולם להצליח".

היו מספר החלטות שיפוט ביזאריות נגד מכבי ערד תמר העונה, איך זה השפיע על הקבוצה?
"השיפוט במשחקי הכדורגל הוא חלק בלתי נפרד מהמשחק. לפעמים נהנים מתצוגת שיפוט מקצועית ולפעמים קצת פחות. בסופו של דבר הכל תלוי בנו והצלחנו להתגבר גם על טעויות שיפוט שהיו לאורך העונה".

איזה משחק זכור לך העונה כ"המשחק" שלאחריו ידעת שתלכו העונה עד הסוף?
"כבר לאחר הזכיה בגביע הליגה ידענו שאנו הולכים עד הסוף. החותם הסופי מבחינתי היה משחק החוץ נגד עירוני בית שמש, משחק שידענו שהוא מוקש רציני ואם ננצח אותו, אף אחד לא יוכל לעצור אותנו. ניצחנו במשחק בתוצאה 2:0 בתצוגת הקרבה מדהימה של כל השחקנים".

אתם מוכנים נפשית לליגה ב' דרום ב'? איזה שינויים אנחנו נראה בקבוצה? 
"אני אישית מוכן נפשית לליגה ב' כבר מספר עונות. מחכה בקוצר רוח לאתגר החדש ומודע לזה שההבדל בין ליגה ג' לליגה ב' הוא גדול מאוד. רוב הסגל מהעונה הזו ימשיך איתנו בעונה הבאה ושינויים נוספים תלויים בתקציב שיעמוד לרשותנו. עקב החלטת ההתאחדות הליגה גודלת ואכן יהיו יותר משחקים, מוכנים לאתגר".

משהו לסיום?
בנימה אישית אני רוצה להודות לאשתי היקרה אורית על שעמדה לצידי לאורך כל השנים והינה חלק בלתי נפרד מהקבוצה. כמו כן, רוצה להודות לצוות המקצועי המדהים, לרמי ג'ורנו שהביא לנו את הדאבל בעונה הראשונה שהוא מאמן קבוצת בוגרים. למנהל המקצועי שמוליק רוזנטל האגדי. שמוליק עבר לגור בערד לפני מספר שנים במטרה לנוח ולשמחתי הצלחנו לשנות לו את התכניות והוא הצטרף לצוות המקצועי ותורם מהנסיון והידע הרב שיש לו.
תודה לעיריית ערד ומתנ"ס ערד על התמיכה, צוות ההנהלה שעושה עבודה מצוינת וכמובן תודה ענקית לשחקני הקבוצה שהגשימו לי את החלום.

מכבי ערד תמר (פייסבוק מכבי ערד תמר)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תגובה
(יחיאל: 08:48 15-04-2020)
בהצלחה בליגה ב מגיע לכם שנה הבאה דרבי נגד ירוחם מחזיקים לכם אצבעות בדימונה
2
אזו
(רוני: 09:41 15-04-2020)
רק תשפצו את אמיגרש לו ניראה טוב בכלל בהצלחה בליגה ב
3
ערד בשביל לחגוג צריך לנצח באופקים
(אבו בכר אל בגדאדי: 13:19 15-04-2020)
תמשיכו לפנטז על עלייה לליגה ב בשביל לעלות צריך לנצח במשחק העונה את אופקים
4
hapoel
(coco: 23:46 15-04-2020)
ein como HAPOEL ARAD
5
שום קבוצה עוד לא עלתה
(יעקב: 01:01 16-04-2020)
יש בג"ץ והוא יבטל את ההחלתה של הבנאדם שלא מביו כדורגל אך הוא קבוע שהליגות אנמוכות סיימו את העונה והליגות הבכירות עוד לא מה הוא חושב שזה עסק פרטי שלו לכן אני קורה לשום קבוצה לא שמוח כי עדין לא סגור כלום
6
ערדי
(ערדי: 12:32 16-04-2020)
שום בגץ יליצן מגיע ל 2 הקבוצות לעלות ויחגגו על שגב שלום כמו שצריך
7
בהצלחה
(איתמר : 20:03 21-04-2020)
נקווה שהם יצליחו ואני ילך למשחק שלהם בשנה הבאה רק שיחזור קודם הכדורגל ובאיזה ליגה הפועל ערד ?