אלי אמסלם: "מבחינה ספורטיבית נפגענו בצורה קשה מאוד"

שחקני שיכון המזרח (יוסי סוריק) שחקני שיכון המזרח (יוסי סוריק)
בשיכון המזרח חוותה עונה טובה עם סיכוי לעלות חזרה לליגה א' עד שהגיעה הקורונה, אך בעונה כזו פלייאוף זה לא מספיק. אלי אמסלם: "היינו מסיימים בפלייאוף בוודאות. ניצחון אחד היה מחזיר אותנו שוב למסלול"

בתחילת העונה היה נראה שבמ.ס. שיכון המזרח יכולים וגם צריכים לעלות לליגה א', אך לאחר סיבוב ראשון מצויין חלה דעיכה קלה בקצב צבירת הנקודות אבל למרות הכל בשיכון ראו את עצמם נכנסים לפלייאוף העליון ואף חוזרים לליגה א' משם.

מנכ"ל המועדון, אלי אמסלם, סיכם בקצרה את העונה של השיכון ואת הדעיכה בסיום: "רשמנו תוצאות נהדרות ב 20 המחזורים הראשונים עם הפסד בודד. הגענו למשחק העונה מול דימונה המוליכה כשהיינו במינוס 6 מהם, הפסדנו 0:1 במשחק שהיינו ראויים לפחות לנקודה. שבוע לאחר מכן יצאנו למשחק צמרת בבאר שבע, היינו בפיגור 0:2 חזרנו ל 2:2 וכששער הנצחון שלנו היה באויר ספגנו שער עצמי אומלל בדקה ה-94 ומאז נכנסו למומנטום שלילי ובנוסף נפצע לנו דור בן לולו שהוא מעוז ההגנה שלנו ואיבדנו גובה לצערי".

אלי אמסלם (צילום פרטי)

למרות הכל, היה נראה שתסיימו בפלייאוף ואז לא מן הנמנע שהייתם עולים ליגה. זה תרחיש שהתכוננתם אליו?
"היינו מסיימים בפלייאוף בוודאות. ניצחון אחד היה מחזיר אותנו שוב למסלול. הרצף השלילי היה אמור להעצר מול גדרה אך נקלענו למגיפה הארורה הזו שהשביתה אותנו מפעילות".

עד כמה משבר הקורונה פגע בקבוצה? מבחינה ספורטיבית וכלכלית?
"מבחינה ספורטיבית נפגענו בצורה קשה מאוד. כיוונו מתחילת העונה להאבק בצמרת ולסיים בחמישיה הראשונה. גם לאחר 5 הפסדים רצופים עדיין התמקמנו שם".

אפשר להגיד שמבחינת ההחלטה של ההתאחדות בשיכון כבר יכולים להתחיל לתכנן את העונה הבאה, איך אתה רואה את ההחלטה שהתקבלה?
"ההחלטה של ההתאחדות היתה שגויה ופזיזה ובניגוד מוחלט לעקרון הספורט. הכרעות צריכות להיות על כר הדשא, היה ניתן להמשיך את ליגה אחרי המגיפה".

איזה קבוצה אנחנו נראה בעונה הבאה בשיכון? מה המטרות?
"שיכון המזרח תמיד תהיה קבוצת צמרת ותכוון הכי גבוה שאפשר בכל עונה. יש שלד מצוין של שחקנים שרצים כבר מספר שנים יחדיו. ננסה להתחזק ב-3 שחקנים וללכת עד הסוף".

משהו לסיום?
"מאחל בריאות איתנה לכל עם ישראל, שנסיים במהרה את במשבר הזה ונזחור לעסיק במה שאנחנו אוהבים".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
איך אתה לא מתבייש
(ניסו: 00:21 22-04-2020)
3 שנים מוכר אשליות ליששכר השנה קיבלת תקציב שאם אלונה הייתה יכולה הייתה שמה אותך בתור קליעה למטרה . אין לך מושג אתה משחק אותה מבין
2
מתי בשיכון יבינו אתם משקיעים כבר 3 שנים הרבה כסף ואין לכם מאמן תכלאס שיעלה אתכם ליגה ,מגיעים לבאר ולא שותים
3
גאון כדורגל
(מרמורקי: 21:56 22-04-2020)
היית ותישאר נכס לכל קבוצה שתהיה בה❤
4
מאמן
(שיכון : 08:01 23-04-2020)
אלי רק מאמן צעיר ומוכשר ולא פחדן יעלה אותכם ניר איבגי מאמן מצליח 3 שנים לוקח קבוצות ומביא אותם למקמות גבוהים לקח קבוצה שכול שנה מסיימת 6 5 השנה עילה אותם ליגה רק איבגי סופר מוכשר
5
מאמן
(אחד שמבין: 08:56 25-04-2020)
יש בחור שאימן את קרית גת זוזו אוקנין מיבנה בתקציב ובלי תקציב עשה שמה עולם לכו עליו

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?