"מגיע לאחווה שעב להיות בעונה הבאה בליגה ב"

ויאם מוסא (צילום פרטי) ויאם מוסא (צילום פרטי)
חלוץ אחווה שעב, ויאם מוסא, מספר על העונה שעבר עליו יחד עם קבוצתו אחווה שעב, שתשחק בעונה הבאה בליגה ב' צפון בעקבות הודעת התאחדות לכדורגל שהעלתה את המועדון לליגה ב'

זו הייתה אחת העונות היותר צמודות שידעה ליגה ג' מחוז גליל עליון, כאשר לא פחות מ-4 קבוצות נאבקו על עלייה דרך המקום ה-1, אבל אז הגיע נגיף הקורונה שעצר את הליגה וגרם להתאחדות לכדורגל להכריז שהקבוצות שישחקו בעונה הבאה בליגה ב' יהיו אחווה שעב והפועל צפת. שסיימו את הליגה במקומות ה-3 וה-4.

חלוץ אחווה שעב, ויאם מוסא, מספר על התקופה האחרונה בצל הנגיף: "כמו כל האזרחים קשה בכל תחומי החיים מנסים לשמור על שגרה ושפיות בכל דרך, אני מאחל כבר ליום שהליגה תחזור והאימוני כדורגל יחזרו ושיהיה הכל נורמלי כמו שהיה לפני מגפת הקורונה".

איך אתה מסכם את העונה שלך בקבוצה?
"כמו שאתה יודע ועוקב אחרי הליגות האלה, הגעתי לאחווה שעב באמצע העונה במטרה לעזור לקבוצה לעלות ליגה בתום העונה דרך המקום הראשון אבל קרה מה שקרה והליגה נעצרה. בכל מקרה לדעתי אם הליגה הייתה ממשיכה אחווה שעב הייתה עולה דרך המקום הראשון בכל סיטואציה. בפן האישי היו לי 10 שערים ועוד 12 בישולים, בגדול אני מרוצה מאוד מהעונה שלי.

אתה מבין את הכעס של כרמיאל וסמיע על החלטת התאחדות?
"בוודאי, הם השקיעו כל העונה כמו כולם אך קרה מה שקרה וזה מה שהחליטו בהתאחדות לכדורגל. תמיד יש נפגעים ויש מאושרים, אני שמח מאוד שהפעם אני בצד המאושר של החלטה אך תאמין לי שרציתי לחגוג עליית ליגה בנסיבות אחרות לגמרי ודרך מגרש הכדורגל".

יש כבר מחשבות לקראת העונה הבאה?
"מחשבות ושאיפות תמיד יש אבל צריך לראות קודם כל שהמגפה הנוראית הזאת תעבור מחיינו ונחזור לשגרה מסוימת. נראה גם איך המשבר הכלכלי ישפיע על הקבוצות בליגות א עד ג' ושנקבל הצעה אז נבחן אותה לעומק ונראה מה יהיה הכי כדאי עבורי, יש לי שאיפה להמשיך ביחד עם שעב לליגה ב' אך אני לא אפסול שום הצעה שתגיע". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שלא יתייפיף סאלח נמארנה
(מאוקלי: 19:56 24-04-2020)
שעלה ליגה עם סגל מקומי 80 אחוז מהסגל הם מחוץ לשעב אפילו הביא את שולי קבלן העליות לשער.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?