"הקבוצה שלנו תהיה בן חמש הראשונות בליגה ב'"

שחקני שעב (דף הפייסבוק מכבי אחווה שעב) שחקני שעב (דף הפייסבוק מכבי אחווה שעב)
לאחר העלייה הדרמטית ובצל הקורונה. מנכ"ל מכבי אחווה שעב, אחמד חואלד בראיון מיוחד על העונה שחיכו לה כל כך הרבה זמן במועדון

לאחר מספר שנים שבהם המועדון מהכפר שעב בנה את עצמו ממחלקות הנוער עד למחלקות הבוגרים, הגיעה העונה הנוכחית והכישרונות של הנוער תפסו חלק מרכזי בקבוצה הבוגרת ויחד עם קהל תומך הקבוצה עשתה את הבלתי יאומן ועלתה לליגה ב'.

מנכ"ל מכבי אחווה שעב, אחמד חואלד, שיתף בהרגשה של העליית ליגה: "ההרגשה שלנו היא ההרגשה של כפר שלם שחיכה כל כך הרבה זמן לרגע ההיסטורי הזה ולעלות ליגה, ההרגשה היא גוואה ענקית שהבאנו לכל אחד ואחת בכפר בהישג זה ובדרך שבא הקבוצה התנהלה לאורך השנים עד לרגע ההיסטורי שהשגנו לאחר חמש שנים והקמת המועדון. מה שמיוחד בעלייה הזו שממחלקת הנוער שהקמנו לפני שנה ולאחר יותר מ-15 שנים בלי קבוצת נוער בכפר, כמה שחקנים מהמחלקה היו שותפים משמעותיים בעלייה הזו כמו אחמד עכרי, עבד פארס, ומחמוד טיון. דברים אלו לא מובנים מאליו ומראים על עבודה שותפת ומסודרת שבסוף הביאה את שלה בעלייה היסטורית".

העונה הייתה מאתגרת מאד והיה קרב צמוד בצמרת, האם בתחילת העונה ראיתם את עצמכם עולים לליגה ב'?
"ברור שכן. ההכנות שלנו לעונה הזו התחילו עוד שלפני שהעונה שעברה הסתיימה. הסקנו מסקנות ודאגנו לבנות תוכנית מסודרת לבנות קבוצה ממש חזקה שהמטרתה היחידה היא לעלות ליגה. היה ידוע לנו שהקרב השנה הולך להיות צמוד ויש כמה קבוצות חזקות לכן ההכנות היו בהתאם. בסוף זה השתלם וההישג כבר שלנו ועלינו בזכות מהמקום הראשון".

גם עונה שעברה הייתם בצמרת הליגה אך העונה היה נראה שיש משהו שונה בקבוצה, מה עשה את ההבדל? 
"מה שהיה בעונה שעברה ואפילו בשנתיים האחרונות הוא הבסיס לעלייה ההיסטורית הזו, יש כמה דברים מיוחדים בעלייה הזו. קודם כל הקהל שלנו הוא השחקן ה-12 שלווה אותנו לאורך כל העונה ודחף אותנו ללא הפסקה באש וגם במים, איך אפשר לאכזב קהל כזה שמניע את כל השחקנים להביא נצחונות ועושה שמחה שלמה לכפר שלם. עוד דבר מיוחד בשנה הזו היא ההנהלה המגובשת שהתכוננה היטב לעונה הזו ודאגה להכל בתוך המגרש מחוץ לו, ולכל אחד ואחד מהשחקנים בכדי שירגשו הכי טוב שיש, אבל הרגע הכי מיוחד שהיה הוא שיתוף שחקני נוער שהיו שותפים בצורה מרכזית בעלייה וזה רק לאחר שנה מהקמת קבוצת הנוער אחרי 15 שנה בלי קבוצת נוער בכפר". 

איך בתור מי שהקים את הקבוצה אתה רואה הקבוצה עונה הבאה בליגה ב'? מה האתגרים שמצפים לכם?
"אני אחמד חואלד, השותף שלי אחמד עזיזה מנהל הקבוצה ושאר חברי ההנהלה עובדים, מאמנים ומבטיחים שהקבוצה בעונה הבאה תהיה קבוצה חזקה ובין חמש הראשונות בליגה. לזה אנחנו עובדים עוד מהיום בכדי שהקבוצה תהיה מוכנה היטב לליגה ב' בצורה הכי טובה. האתגר שלנו בעונה הזו הוא לשמור על הקהל שלנו ביציעים שימשיך לבוא ויעודד אותנו ולשמח אותו, ואז השמיים הם הגבול".

ואם כבר מדברים על ליגה ב', מה יהיו המטרות שלכם לעונה הראשונה בליגה?
"הקבוצה שלנו תהיה בן חמש הראשונות בליגה ב'. עם שחקני הבית המוכשרים שיש לנו ועם חיזוק אחד או שניים נהיה קבוצה חזקה שקודם כל תישאר בליגה ותהיה בין החמש הראושונת. האתגר שלנו לשנה הבאה להמשיך להביא בשורות טובות לקהל וגאווה לכפר שלנו ולשתף כמה שיותר שחקני בית ושחקנים ממחלקת הנוער שהם העוגן של הקבוצה".

משהו לסיום?
"ראשית אני רוצה לברך את כפר שעב והמשפחה החמה שלנו מכבי אחווה שעב, כולל צוות ההנהלה המיוחד והמגובש והתומך והמאמן התותח וצוות השחקנים המוכשרים שלנו על העלייה הזו. אני רוצה לברך את שותפים שלנו לעלייה בשאר הליגות, במיוחד את עירוני צפת שהצליחה גם כן לעלות מהמקום השני במחוז גליל עליון. לבסוף, אני מאחל לכולם בריאות שלמה בשם כפר שעב, מקווה שהתקופה הזו תיגמר כמה שיותר מהר עם פחות נזק וביחד נצליח לעבור את הנגיף ונחזור לחיים שגרתיים".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
למה בין 5 הראשונות?
(אסף: 14:43 25-04-2020)
אתה עולה ליגה לפני שפותחים אותה תהיה צנוע
2
חי בסרט !!
(סעיד : 17:09 27-04-2020)
אתה רוצה שחקן חיזוק או שניים ?!!! אחמד כנראה ששכחת שבליגה ג החתמתם 11 שחקני רכש !! על איזה הצלחה אתה מדבר ? תפסיקו להרוס דורות שלמים של שחקני בית . בושה !!!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?