נוגן חן: "היינו הקבוצה הכי איכותית בליגה ורואים את זה במספרים"

עבר למחוז הצפוני וחגג עלייה. נוגן חן (צילום: באדיבות המצולם) עבר למחוז הצפוני וחגג עלייה. נוגן חן (צילום: באדיבות המצולם)
המגן המצוין של הפועל איכסל מדבר על השוני בין שתי המחוזות, כאשר טרם יודע היכן ישחק בעונה הבאה אבל מצהיר: "התחברתי לאוהדים באיכסל"

הפועל איכסל עלתה לפני מספר שבועות לליגה הלאומית לאחר שההתאחדות הודיעה על סיום הליגות הנמוכות, כאשר אחד השחקנים הטובים של הקבוצה העונה היה נוגן חן. האחרון ששיחק בשנים האחרונות דווקא במחוז הדרומי של ליגה א', הובא על ידי המאמן, אלירן חודדה, והוכיח את יכולתו על המגרש.

נוגן כמו שאר חבריו לא חגגו את העלייה בשל התפשטות נגיף הקורונה ואמר: "זאת הרגשה הכי טובה בעולם לעלות ליגה ואומנם הקורונה לא נתנה לנו לחגוג כמו שצריך, אבל עדיין הגיע לנו לעלות ליגה כי היינו הקבוצה הכי איכותית עם הסגל הכי טוב בליגה ורואים את זה במספרים. אנחנו הקבוצה שכבשה הכי הרבה וספגה הכי מעט ובמפגשים הישירים עם הקבוצות שנלחמו איתנו על עלייה ניצחנו עם כדורגל אטרקטיבי וטוב".

המגן גם מרוצה מהעונה האישית שלו: "אני באמת חושב שעשיתי קפיצת מדרגה והייתה לי עונה מצוינת עם שמונה בישולים ב-17 משחקים והייתי חלק מההגנה הטובה בליגה. אני מודה לאלירן חודדה ולהנהלה שהאמינו בו ונתנו לי את הביטחון במהלך העונה".

נוגן גם דיבר על השוני בין שתי המחוזות: "אני חושב שהליגות שונות בכמה מובנים כאשר הליגה הצפונית היא פיזית יותר ובקצב גבוה ואילו בדרום המשחק יותר טכני וטאקטי".

לגבי ההחלטה של ההתאחדות אמר שחקן איכסל: "אני חושב שההתאחדות קיבלה את ההחלטה הנכונה בלי קשר לעובדה שעלינו ליגה מוקדם מהצפוי וכבר אמרתי שאני בטוח שגם אם הליגה הייתה ממשיכה אז זה היה אפילו מתוק יותר".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גניבת עליה
(עבד: 10:10 01-05-2020)
שחקני איכסל וההנהלה שלכם בני עקיבא איכסל אתם חתיכת שקרנים עלית ליגה רק על כר הדשא כוכאב אבו אלהיגו איכותית יותר ומשחקים כדורגל נהדר ורק מגיע להם לעלות
2
קבוצה תעבאני
(אולטראס כוכאב: 10:18 01-05-2020)
אתם קבוצה תעבאני שחקני כוכאב עולים עליכם בהרבה ורק הם משחקים מצוין ואיכותי ונהדר והלווי שהליגה נמשכת אתם היתים מפסידים הרבה משחקים ורק בעזרת השיפוט הצלחתם לנצח את כוכאב תפסיקו יא
3
החלטה לא ספורטיבית
(סלים: 10:25 01-05-2020)
עכשיו ההחלטה נכונוה וגם אם כוכאב היו מקום ראשון היתה אומר החלטה נכונה החלטה בזויה ושגויה לא מגיע לכם עליה נקודה ואני מציע להאתחדות לתת לאיכסל וכוכאב לשחק ראש בראש ונראה באמת מי תנצח דרך אגב רק שופט מליגת העל ישפוט יוזמן
4
ליגה צפון פח אשפה
(המוכתר משעריים: 15:10 01-05-2020)
נוגן אם הייתם בליגה א דרום לא הייתם אפילו בחמשיה הראשונה
5
זבל של שחקן
(עירוני אשדוד : 18:40 01-05-2020)
שחקן של חצי שקל
6
לכל הלכלכנים תנוחו
(שחקן מצויין ובחור הכי טוב שיש: 20:32 01-05-2020)
תתביישו מי שמלכלך יש לכם עוד זמן בקורונה להתעסק בלשון הרע? ולזה שכתב מעירוני אשדוד ראינו איזה מגינים ימניים היו לכם העונה אז שב בשקט
7
אכסאל טובה בהרבה מכאוכב
(אוהד אכסאל: 22:29 01-05-2020)
יש להזכיר לכולם שהפועל אכסאל ניצחה את כאוכב פעמיים ואפילו הביסה אותה במשחק הראשון 3:0 והיה יכול להסתיים בשש אפס , כמו כן המשחק שאיכסאל ניצחה את כאוכב 2:0 בביתה .. אז תהיו ספורטיבים ותגידו מברוק ! ולכם אנו מאחלים לכם הצלחה ושתעלו בעונה הבאה .
8
איכסאל
(אוהד: 23:12 01-05-2020)
שחקן איש הלא נוגן יא כוכב ברוך הבא לאומית הלא איכסאל
9
כולם רצו שתמשיך במיוחד יאיר ועידן רק חיים לוי לא רצה ברגע שהוא לא פה העמדה פנויה לך לעונה הבאה קרוב לבית

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?