נוף הגליל מחפשת טיסה לפטראצי, בויסן יקבל אישור חזרה בגלל דרכון ישראלי

יחזור לישראל? פטראצי יחזור לישראל? פטראצי
שחקני נוף הגליל חזרו לאימונים חלקיים ומחכים להכרעה בישיבת המנהלת בשבוע הבא. ברעם: "מאמין שהליגה תחזור ולכן אנחנו מעלים הילוך בקצב האימונים"

ביום שלישי הבא תתכנס ישיבה מיוחדת במנהלת הליגות בכדורגל שתנסה למצוא פיתרון לחזרת הליגות הבכירות עוד בעונה הקרובה, ומספר רב של קבוצות מהליגה הלאומית ממתינות לישיבה בכדי לקבל החלטה על קצב האימונים.

הפועל נוף הגליל החליטה כבר בשבוע שעבר לחזור לאימונים החלקיים וראשיה בטוחים כי הליגה תשוחק עד סופה ולכן החלו גם בפעילויות של חזרתם של השחקנים הזרים וביניהם- פדרו פטראצי ודיוויד בויסן.

האחרון צפוי לחזור לישראל באירופה ולא צפוי להיתקל בבעיה וזאת כי מחזיק באזרחות ישראלית ואילו לפטראצי טרם נמצאה טיסה מתאימה.

מנכ"ל הקבוצה, גיל ברעם, שמטפל בכך אמר: "אומנם עדיין אין תשובות אבל אני מאמין שהליגה תחזור ולכן העלינו קצב באימונים". לגבי השאלה סביב החוזה של הזרים שמסתיים בחודש מאי אמר המנכ"ל: "לא מאמין שתהיה בעיה עם זה ונדע לצ'פר אותם בהתאם אם הליגה תימשך מעבר לחודש מאי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נוף הגליל
(אזרח: 18:46 04-05-2020)
לקבוצת נוף הגליל זה זמן למצוא קונה לקבוצה זה הזמן להפסיק את הזרמת הכסף הציבורי מהעירייה לקבוצה . זה הזמן לקצץ בעלויות התפעול של הקבוצה .

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?