רפי בוסקילה ספד לאילן סוויסה: "כל הזמן דיברנו שנעבוד ביחד כצוות בליגה הלאומית"

הספד כואב. בוסקילה (דאפר מחאמיד) הספד כואב. בוסקילה (דאפר מחאמיד)
העצב סביב פטירתו של המאמן, אילן סוויסה, לא מרפה בליגות הנמוכות והמאמן רפי בוסקילה ספד לו בהלוויה. גם מאמן בני סכנין מתקשה לעכל

עולם הליגות הנמוכות עבר סוף שבוע קשה במיוחד עם מותו של המאמן, אילן סוויסה, שנקבר ביום שישי כאשר הלווייתו אומנם נערכה בהתאם להנחיות הקורונה אבל הייתה עצובה ומלאת דמעות. המאמן רפי בוסקילה היה חברו הקרוב של סוויסה, ואף ספד לו בהספד אישי ומרגש במיוחד:

"אחי יקר

אין לי מושג מה אני עושה כאן כשעוד רגע נכנסת השבת.

לא רצינו להאמין שהיום הזה יגיע ותמיד נאחזנו בתקווה שהכול יעבור ונעשה סעודת הודיה.

בכל פעם שהקבוצה שלי הייתה באה לשחק נגדך הייתי אומר להם בתדרוך להיזהר ממך מהעברת זמן והיינו צוחקים על כך באמצע המשחק כי כך תמיד היית.

בבית המלון בים המלח כשנסענו ביחד לסוף שבוע המשכת להסתלבט ולעשות מעשה קונדס עם זוהר, ונתת לי לרוץ בין הקבלה לחדר אך הכל עם חוש הומור ולא הפסקנו לצחוק.

כל הזמן דיברנו ביחד שנעבוד כצוות מאמנים בליגה לאומית, ואמרת לי שאין לך אגו ונהיה צמד שאחד ישלים את השני אך זה לא יקרה לעולם. השבוע כשגיא התקשר אלי ואמר לי שהמצב לא כל כך טוב מיד אמרתי לו שנוסעים אך בליבי לא ציפיתי לראות אותך כך.

לפני שיצאתי ממך ביום שלישי לא הצלחת כל כך לדבר ושאלתי אותך אם תרצה שאבוא שוב לבקר, לא ענית לי אך התעקשתי וביקשתי שאם אתה שומע אותי תסמן לי עם היד, מיד הרמת את היד ועשית לי לייק אז הנה באתי ללוות אותך בדרכך האחרונה, זו תמונה שאקח איתי כל חיי.

אילן היקר, נוח בשלום חבר יקר, לעד נזכור אותך!!".

גם מאמן בני סכנין, אלדד שביט, מתקשה לספוג את הבשורה המרה: "אני פשוט מתקשה לעכל. אבידה גדולה, תחושת מועקה כבדה. כולם אהבו את אילן, העריכו וכיבדו אותו. אני שולח ניחומים לאחיו שרון, אותו אני מכיר באופן אישי וכמובן משתתף בצערם של משפחה כולה. מקרה שמוכיח שהחיים כחוט השערה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?