היום יתקיים הדיון בעתירת כרמיאל נגד החלטת ההתאחדות

דורש פיתרון ברור. עו דורש פיתרון ברור. עו"ד דניאל
העתירה יוצאת נגד הוראת השעה של ההתאחדות לכדורגל כי העולה בליגה ג' תקבע על פי אחוזי ההצלחה ולא על פי המצב בטבלה. עוה"ד של הפועל צפת רועי דניאל: "עתירה מיותרת"

בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל, ידון היום בעתירתה של הפועל עירוני כרמיאל הקוראת לבטל את החלטת ההתאחדות לכדורגל אשר קבעה כי העולות לליגה ב' תהיינה אלה אשר להן אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר. משמעות ההחלטה הינה כי הפועל כרמיאל הנמצאת כעת במקום הראשון בליגה ג' גליל עליון בשל משחק אחד עודף לא תעלה ומי שיעלו הן מכבי אחווה שעב והפועל צפת להן נקודה אחת פחות אך משחק פחות, לאור אחוזי הצלחה טובים יותר מזו של כרמיאל.

בעתירתה טוענת כרמיאל כי החלטת ההתאחדות מקפחת אותה והעולה צריכה להיקבע לפי הטבלה בעת שהופסקו המשחקים. לעומת זאת המשיבות- ההתאחדות לכדורגל, מכבי אחווה שעב והפועל עירוני צפת קוראות לדחות את עתירת כרמיאל.

עו"ד רועי דניאל המייצג את צפת: "מדובר בעתירה אשר ראוי היה שלא מוגשת כלל. כל החלטה אחרת של ההתאחדות הייתה מקפחת, הרי לא יכול להיות שהפועל כרמיאל תהנה מכך שלוח המשחקים סידר לה משחק אחד יותר. טוב עשתה ההתאחדות לכדורגל שעשתה צדק והחליטה כי מי שיש לה את האחוזים הגבוהים ביותר היא זו שתעלה. ההחלטה לא פוגעת אלא ההיפך הוא הנכון". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רועי דניאל
(רמי : 13:42 06-05-2020)
עורך דין בחסד עליון תותח ,נעים הליכות עבדתי איתו בעבר איש ישר בהצלחה!!!
2
טימטום של ערעור
(יוסי: 16:50 06-05-2020)
ברור של כרמיאל לא מגיע לעלות. מקסימום שיעשו טורניר מרובע בין הקבוצות. אבל ההחלטה של ההתאחדות החלטה הכי צודקת שיש
3
האמת העתיר מוצדקת
(יוסף: 06:57 07-05-2020)
למה לא להגיד שלוח המשחקים סידר לשעב ולצפת משחקים קלים יותר לכאן צריך להמשיך את הליגה כמו בלגית העל והלאומית וזה מה שצריך לעשות לשחק כי נשאר מעט משחקים או לבטל את העונה

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?