הליגה הלאומית חוזרת בסוף החודש, שרצקי: "נקווה שהלך יילך כמתוכנן"

חוזרים לכר הדשא. שחקני קטמון (דני מרון) חוזרים לכר הדשא. שחקני קטמון (דני מרון)
מנהלת הליגה ושרת התרבות והספורט הודיעו על סיכום רשמי לחזרת הליגות המקצועניות. בהפועל רמת גן שלחו הודעה: "זה הולך להיות מורכב אבל הספורט מנצח"

עכשיו זה רשמי. הכדורגל הישראלי חוזר ועמו גם הליגה הלאומית שתחזור לשחק ב-1 ביוני ותשוחק בימי חמישי במטרה שתוך חודש ימים יקבעו העולות לליגת העל והיורדות לליגה א'.

שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, ויו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון, מברכים על אישור המתווה על ידי משרד הבריאות לפיו ליגות הכדורגל המקצועניות תוכלנה להיפתח מחדש בסוף חודש מאי.

על פי המתווה שסוכם ואושר ע"י משרד הבריאות, יחוייבו שחקני הקבוצות לשהות בבידוד ביתי מלא לכל תקופת האימונים והמשחקים למעט הנסיעות לטובת האימונים והמשחקים, במהלכם יחוייבו בבדיקת חום ותסמינים בכל יום. ההחלטה תובא מחר לאישור דירקטוריון המנהלת ולאחר מכן לקבל אישור רשמי.

בינתיים מנכ"ל הפועל קטמון, אורי שרצקי, אמר לקראת החזרה: "אנחנו מברכים על ההחלטה. נקווה שאכן הכל יסתדר כמתוכנן, ונעלה לשחק מול עכו ביום שני ה-1.6. אני מבטיח שנהיה מוכנים״.

גם בהפועל רמת גן בירכו על ההחלטה ובהודעה רשמית נכתב: "מועדון הכדורגל הפועל רמת גן גבעתיים מברך על החלטת הממשלה ומנהלת הליגות המקצועניות על חזרת הפעילות בתאריך 1/6/20. זה הולך להיות מורכב ולא פשוט אבל הספורט מנצח. הנהלת המועדון לומדת את הפרטים ואת ההוראות החדשות ותיערך בהתאם. זהו צעד ראשון בדרך לחזרה לשיגרה. כולנו מצפים ומייחלים לכך".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקן קטמון
(תתעדכנו: 08:00 07-05-2020)
ועוד כאלה שכבר לא ושופט חלש אין תמונה מהעונה האחרונה

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?