אבו שלמה: "אני לא רואה משחקים עם קהל עד שנת 2021"

חושש מהעונה הבאה. אבו שלמה חושש מהעונה הבאה. אבו שלמה
אחד מיושבי הראש של הפועל אום אל פאחם פסימי לגבי הכנסת הקהל לעונה הבאה, וגם חושש מה יהיה מבחינה כלכלית לאחר הקורונה

הפועל אום אל פאחם,כמו כל קבוצות הליגה הלאומית שיצאו לפגרה לא צפויה בגלל הקורונה. הקבוצה מדורגת במקום התשיעי ועוד חולמת על הפלייאוף העליון, כאשר רגע לפני הפגרה אף ביצעה שינוי בקרב המאמנים כאשר מינתה את איסמעיל עמאר במקומו של נועם שוהם.

בהנהלת הקבוצה עוקבים אחר ההתפתחויות על החזרה לליגה ואחד מיושבי הראש של הקבוצה, מוחמד אבו שלמה, אמר: "אנחנו עוד לא חזרנו להתאמן ונחזור כעת לאחר האישור הרשמי. לא ראינו טעם לחזור ללא אימוני מגע וכעת שיש אישור של המנהלת ושל משרד הבריאות נחזור בהתאם".

אבו שלמה התייחס לשאלה אם היה נכון להחזיר את הליגה העונה ואמר: "אני חושב שכן צריך להמשיך את הליגה ולקבוע את העולות והיורדות על כר הדשא אבל ההחלטה היא כמובן לא שלנו".

מעבר לכך, במועדון מבינים כי גם אם יגיעו לפלייאוף העליון אז לא ייאבקו כלל במאבקי העלייה ואבו שלמה כבר חושב על העונה הבאה ומביע לא מעט חשש:" לצערי הבעיה הכלכלית סביב הקורונה היא גדולה. אני לא רוצה שיהיו משחקים עם קהל עד שנת 2021 וזאת מכה כואבת עבורנו. מעבר לכך תהיה פגיעה גם מהכנסות של הספונסרים וההקצבה של העיריה ככה שנצטרך להיבנות מחדש בהתאם". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כנסת ישראל
(אבו עלי: 16:01 07-05-2020)
צודק אבו שלמה ,גם את כנסת ישראל חייבים לסגור יש שם מאה ועשרים פרזיטים, שלא עושים כלום, כנסת ישראל זה מקור הדבקה הכח מסוכן. מושחתים מזדיינים בתחת
2
משחקים ללא קהל
(ג׳וני: 09:02 07-05-2020)
לצערי צודק אבו שלמה ב100%!!!!!!!! אסור לשחרר הרסן מוקדם מדי אחרת יגרם אסון!!! עד 2021 אסור לשחק בנוכחות קהל!!!!

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?