המנהלת הודיעה על מתווה לשחקנים חיילים בליגות המקצועניות

נמצא פיתרון לשחקנים שגם חיילים (אודי ציטיאט) נמצא פיתרון לשחקנים שגם חיילים (אודי ציטיאט)
במהלך הימים האחרונים פעלו ראשי המנהלת בצוותא עם משרד הבריאות וצה"ל במציאת פיתרון ראוי לשחקנים חיילים שמשחקים בליגה הלאומית

לאחר חזרת הכדורגל והדרישות של משרד הבריאות כי כל שחקני הליגות המקצועניות ייכנסו לבידוד, נוצרה בעיה לשחקני הכדורגל שגם משרתים במקביל בצה"ל כאשר רובם משחקים בליגה הלאומית. אתמול (שלישי) הודיעה המנהלת על מתווה שסוכם בינה לבין משרד הספורט, משרר הבריאות ושלטונות צה"ל.
 
על פי פרטי המתווה:  השהות בצבא תיחשב לחיילים כחלק מהבידוד, כאשר הם יוכלו להיות במקומות הבאים בלבד: *בית – צבא –אימון/משחק – בית.*

מעבר לכך, החיילים לא יוכלו לשהות במקומות נוספים ועליהם להקפיד על כלל הנחיות הבידוד בדומה להנחיות הקיימות לגבי יתר השחקנים שאינם חיילים כמצוין במכתבנו מיום 07.05.2020.

בכל עת שהשחקנים החיילים ישהו בצבא – השהות תיחשב עבורם כחלק מהבידוד המיוחד ויהיה עליהם להקפיד ולשמור כאמור על כל כללי הזהירות והבטיחות המחמירים הנהוגים בצבא, לרבות הקפדה על עבודה בקפסולות (וככל שניתן בתיאום עם המפקד הישיר ללא מגע עם חיילים אחרים), שמירת מרחק מינימלית של שני מטרים, עטיית מסיכה וכו'. המתווה נכנס לתוקפו כבר באופן מיידי. 

יו"ר המנהלת ארז כלפון:" אני שמח על ההבנה של כלל הגורמים ויצירת מתווה הבידוד המיוחד לכדורגלנים חיילים, אשר יאפשר להם להשתתף באימוני ומשחקי הקבוצות לצד השירות הצבאי.

מתווה זה הושג על לאחר שיחות וקבלת חוות דעת מגורמי הצבא על ההקפדה היתרה של כללי הבטיחות והזהירות הנהוגה בצבא וקיבל את אישור משרד הבריאות.

אני קורא לשחקנים החיילים להקפיד ולשמור היטב על הנהלים המחמירים בכל עת. כל הגורמים התגייסו ליצירת המתווה שיוביל לסיום עונת הכדורגל והאחריות הנמצאת על כתפכם בשמירת הכללים ומניעת הידבקות הינה גדולה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?