שחקני דימונה נפגשו עם הנהגת העיר

חגגו בעונה האחרונה. שחקני דימונה (דן בונבידה) חגגו בעונה האחרונה. שחקני דימונה (דן בונבידה)
הקבוצה שחזרה לליגה א' צפויה להחליט על גודל התקציב בשבועיים הקרובים. שמעון ביטון ימשיך ומעוניין לשמור על רוב הסגל

רק לפני מספר שבועות עלתה מועדון ספורט דימונה לליגה א' וכבר החלה בשיחות ראשוניות לגבי העונה הבאה, כאשר שחקני הקבוצה הגיעו אתמול (חמישי) למשרדי העירייה ונפגשו עם קברניטי העיר.

בין השאר נראה כי לאור משבר הקורונה תקציב הקבוצה יירד בעונה הקרובה והשחקנים יזכו לחוזים נמוכים, כאשר מי שייקח חלק בהכנות הקבוצה ויהיה שותף בכיר בהנהלה הוא ממלא מקום ראש העיר, ארמונד לנקרי, שברזומה הציבורי הנרחב שלו היו גם ימים שבהם היה בלב העניינים בקבוצת הכדורגל המקומית.

ראש עיריית דימונה, בני ביטון, שוחח עם השחקנים ובירך אותם על העלייה מהעונה האחרונה והציג בשקיפות את התוכניות לעונה הקרובה. תקציב הקבוצה טרם סוכם וכבר בשבוע הקרוב ינסו ראשי דימונה לסכם עם כמה שיותר שחקנים מהעונה האחרונה אך הצפי כי השחקנים הבכירים שזוכים לעניין רב בעקבות העונה האחרונה יעדיפו לעזוב את הקבוצה הדרומית. המאמן שמעון ביטון ימשיך עונה נוספת בקבוצה. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
במיוחד מי שמשחררת את ההרכב שהעלה אותה. ואין לה תקציב מעל הממוצע...אולי טייבה בגלל התקציב אים יהיה איחוד יש לה סיכוי.בנוסף לבקעת הירדן קירית גת...
2
ובמקביל להיתבסס על שחקני נוער ושחקנים דימונאים ויש כמה כאלה בליגות ב/וא ולהיתבסס בליגה א ולא לחשוב על צמרת חבל ללכת על תקציב גדול המצב הכלכלי בעקבות הקורונה לא טוב וצריך להשקיע בדברים אחרים בעיר
3
חבל על המאמץ
(דרומי: 21:21 17-05-2020)
תשארו צנועים בלי להשתגע אם תשארו בליגה יהיה השג בהצלחה....

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?