אוהדי יפו זועמים על ההסכם מול אנשי עסקים: "מאיר דרעי הוכיח שאין לו כוח לנהל והתקפל מול הנהלה"

זועמים על הניהול. אוהדי יפו (דוברות מכבי יפו) זועמים על הניהול. אוהדי יפו (דוברות מכבי יפו)
ישיבת ההנהלתה של יפו בוטלה ונראה כי אנשי העסקים שרצו לרכוש את זכויות הניהול ייכנסו לשיתוף פעולה. בהנהלת הקבוצה הבהירו: "מדובר בשיתוף פעולה במטרה לגדל את כוחה של מכבי יפו בכל המישורים"

אוהדי מכבי קביליו יפו קיוו בשבועות האחרונים כי המועדון שלהם ייצא לדרך חדשה, לאחר שמספר אנשי עסקים פנו להנהלה הקיימת ורצו להעביר אליהם את זכויות הניהול כאשר אותם אנשי עסקים אף נפגשו עם האוהדים והסבירו בפניהם את התוכנית העסקית שלהם לשנים הקרובות.

היום הייתה צריכה להתקיים ישיבת הנהלה בה אותה קבוצת ניהול הייתה אמורה לקבל את התמיכה הנרחבת, אך בשיחות בסוף השבוע הוחלט כי אותה קבוצת הניהול תשתף פעולה עם ההנהלה הקיימת ותשקיע סכומים נמוכים מהמתוכנן.

אוהדי הקבוצה זועמים על ההתנהלות של הצדדים וחלקם אף ביקרו את חברי ההנהלה החדשים וביניהם את שחקן העבר, מאיר דרעי. "מאיר דרעי הוכיח שאין לו כח לנהל ו'התקפל' מול ההנהלה. לא יכול להיות שמדברים איתנו על דרך חדשה ובסוף לא קורה כלום. אולי כולם כולל דרעי חיפשו כותרות" אמר אחד מאוהדי יפו.

בינתיים ישיבת הנהלה להערב בוטלה וגם בקרב ראשי יפו מקבלים בברכה את שיתוף הפעולה כאשר אמרו: "מדובר בשיתוף פעולה במטרה לגדל את כוחה של מכבי יפו בכל המישורים".

תגובתו של דרעי תובא כשתתקבל.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לאוהדי מכבי "קביליו" יפו
(רחובותי: 21:20 17-05-2020)
כל הבא - ברוך הבא. לאחר הרבה שנים של דשדוש באמצע הטבלה, נוצרה הזדמנות לקבוצה להתרומם. קבלו בברכה את מה שבא.
3
כמה שטויות
(לבן בנשמה: 01:26 18-05-2020)
מאיפה הבאתם את זה שהם היו מקבלים את תמיכת הרוב? 6 אוהדים חסרי מוח זועמים שישתו מים קרים אריי ברור שמדובר באוהדים אפסים שבחיים שלהם לא לקחו אחריות על כלום. העיקר בסוף נפטרנו מהמיותרים ונשארנו עם הנהלה איכותית והמשקיעים החדשים.
4
תגובה ל3
(סרוסי: 13:18 19-05-2020)
עוד מושתל של ההנהלה? 6 אוהדים אפסים? תזדהה ונפתח מה אתה תרמתה למועדון
5
בסוף נרד
6
עולים לליגת על

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?