מסתכלת קדימה: הפועל כרמיאל פותחת את ההכנות לעונה הבאה

שחקני כרמיאל (מועדון הכדורגל הפועל כרמיאל ) שחקני כרמיאל (מועדון הכדורגל הפועל כרמיאל )
בעקבות נגיף הקורונה משימת עליית ליגה של הפועל כרמיאל לא הושלמה, אבל בקבוצה הצפונית מכינים את הקרקע לעונה הבאה. המועדון הודיע אמש על החתמתם שלא פחות מחמישה שחקנים שיהיו הבסיס לקראת עונת המשחקים הבאה

העונה הנוכחית הייתה אחת העונות הכי צמודות שידעה ליגה ג' גליל עליון, כאשר שלא פחות מ-4 קבוצות נאבקו על הכרטיס העלייה דרך המקום 1. נגיף הקורונה עצר את הליגה, וכרמיאל שהייתה במקום הראשון בטרום פרוץ הקורונה,  לא עלתה ליגה וספגה מפח נפש רציני בעקבות המתווה של ההתאחדות.

כחלק ראשון מההכנות ואולי גם כדי לשכוח מעוגמת הנפש שחוותה הקבוצה במהלך עונת 19-20, החלה הקבוצה של כרמיאל בהכנות לעונה הבאה כאשר הקבוצה החתימה חמישה שחקנים שבעצם ימשכו מהעונה הנוכחית, ויהיו למעשה השלד של הקבוצה לקראת העונה הבאה.

השוער, אושרי לוי, הבלתי נגמר שישמש גם במועדון כמנהל מקצועי , מידן שטיינברג הקפטן של הקבוצה וכמו כן השחקנים נתן נודלמן ,סהר דהן וצח טופורק חתמו לעונה נוספת.

שחקני הפועל כרמיאל (מועדון הכדורגל הפועל כרמיאל )

בקבוצה שמחים מאוד על ההמשכיות של השלד הקיים וכבר בזמן הקרוב במועדון יודיע על עוד מספר החתמות, כאשר בינהם יהיה מאמן שידריך את הקבוצה של כרמיאל בעונת המשחקים 20-21 שתחל אי שם בחודש אוקטובר.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נודלמן
(נווה שאנן: 10:57 20-05-2020)
נודלמן שחקן מצוייין שיכול לעזור ולתרום ! רגל שמאל קטלנית, וחוכמת משחק
2
מקופחות בגלל המשבר. 4 משחקים שעוד נשארו יכלו לשנות את המצב העכשוי שנוצר. מצד שני זה מתווה הכי הוגן
3
חייב להחתים
(החתמות לעלייה: 12:11 19-06-2020)
אם כרמיאל רוצה לעלות ליגה השנה היא צריכה להתחזק משמעותית כי רוב הקבוצות כבר מתחמשות חייבת להחתים את עומר בנימין ואוראל אוחיון מנהריה וחצי עליה מובטחת

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?