שחקני דימונה התאכזבו מההצעה הכספית לעונה הבאה

עמית גבאי ושי בוזנח  בפגישה (צילום: דן בונבידה) עמית גבאי ושי בוזנח בפגישה (צילום: דן בונבידה)
שחקני הקבוצה הגיעו למשרדי העירייה ושמעו על ההפחתה הצפויה בהצעות לעונה הבאה, כאשר חלקם אף הבהירו כי מחזיקים בהצעות טובות יותר

מועדון ספורט דימונה ממשיכה בהכנותיה לעונה הבאה וכפי שפורסם לראשונה ב"דאבל פס" בשבוע שעבר, אז הערב (רביעי) הגיעו מספר שחקני הקבוצה למשרדי העירייה בכדי לשמוע על המשך דרכם לקראת העונה הבאה.

לפגישה הוזמנו שחקנים שנמצאים ברשימה של המאמן, שמעון ביטון, אך השחקנים הופתעו לגלות על יקבלו הצעות נמוכות יותר מהעונה האחרונה.

"החוזים הם משהו שלא ציפינו לו וישנה מורכבות סביב החוזים וההחלטה תתקבל בשבוע הבא". במהלך אותן פגישות הבהירו השחקנים כי כבר מחזיקים בהצעות טובות יותר ולא מן הנמנע כי הקבוצה תאבד את שחקניה הבכירים ותיאלץ להתמודד עם תקציב נמוך יותר מאשר היה לה בליגה ב'.
מהנהלת דימונה נמסר בתגובה:"השנה תבנה קבוצה חזקה בדימונה שהמטרה העקרית היא לתקוע יתד בליגה א. הצוות המקצועי רוצה לראות את הסגל ששיחק בשנה שעברה עם מספר חיזוקים משמעותים תקציב הקבוצה יתבסס על התקציב שהיה בליגה ב.
המטרה לקצץ בשכר השחקנים כדי לעבות את הסגל וכדי לעמוד בהתחיבות לשחקנים משבר הקורונה לצערנו לא פסח על העיר דימונה ואנחנו מבינים את המשמעות של המציאות החדשה. ראש העיר וממלא מקומו ומחזיק תיק הספורט נותנים תמיכה מלאה לקבוצה וסיוע מעל ומעבר התחלנו היום בשיחות התמונה תתבהר ולדימונה תהיה קבוצה חזקה וטובה שתייצג את העיר בכבוד".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקנים
(רוני: 11:48 21-05-2020)
יקרים עדיף לכם שתקחו את ההצעה מכיוון שכל הדרום בבעיה ורובכם בעלי משפחות ככה שלא תסעו מחוץ לעיר דימונה זה בית חם וחבל שתפסידו את ההזדמנות יש שם ראש עיר גבר תבואו לקראתו ותאמינו לי ששנה הבאה הוא יבוא לקראתכם גב
3
אזולאי
(רוני : 17:22 21-05-2020)
מי שיש לו אצעה ייתר טוב ניסתדר בילעדב שילך
4
שישבו בשקט
(דרומי: 21:42 22-05-2020)
כדאי לשחקנים האלה שישבו בשקט ושיגידו תודה שיש להם קבוצה כזו גם ככה קיבלו משכורות בלי פרופורציה ההנהלה לא צריכה להיכנע מי שילך יגיע יותר טוב

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?