מימון לסרי: "קריית גת תפתח את העונה הבאה ללא שום איחוד"

מה יהיה עם הקבוצה? (ארגון הלב הצהוב) מה יהיה עם הקבוצה? (ארגון הלב הצהוב)
יו"ר העמותה שמנהלת את הקבוצה אופטימי וממתין לתמיכה של העירייה, וגם נותן את הסיבה האמיתית למה לא יהיה האיחוד בעונה הבאה

לאחר עונה לא פשוטה שעברה על עירוני קריית גת, כאשר רק נגיף הקורונה הציל את הקבוצה מירידה לליגה ב', נראה כי גם העונה הבאה תהיה בסימן תקציב מינימום וקריית גת תילחם בתחתית הליגה.

למרות זאת במועדון אופטימיים כי הקבוצה בכל זאת תפתח את העונה הבאה. בשיחה עם "דאבל פס" אמר יו"ר העמותה שמנהלת את הקבוצה, מימון לסרי: "אין שום סיבה שלא נפתח את העונה הבאה. נעמיד תקציב ככל שניתן וננסה להביא ספונסרים שיעזרו לנו".

לאורך השבועות האחרונים דובר על רצון של מועדון ספורט רמלה להתאחד עם קריית גת, אבל לסרי מציב סיבה לפיה האיחוד לא יקרה.

לסרי: "יש חוב של כשני מיליון שקלים למס הכנסה עוד מהימים שהקבוצה נוהלה על ידי העירייה ואני לא רואה קבוצה אחרת שמכסה את החוב הזה".

מעבר לכך בקבוצה עדיין מקווים כי העירייה תעזור לה תקציבית בעונה הבאה. "לא קיבלנו כלום העונה מהעירייה ונקווה שמישהו שם יתעשת ויבין שהספורט והכדורגל חשובים לעיר" אמר היושב ראש.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ליגה ג
(Gg: 11:57 21-05-2020)
יש לי שאלה האם יהיה סיכומי עונה בליגה ג
2
לסרי
(מושיקו: 11:59 21-05-2020)
אתה חי בסרט ונאחז בקרנות המזבח שחרר את הקבוצה גם ככה יש 4 יורדות שנה הבאה ואתה בטוח תהיה בין ה4 אז שחרר תעשה איחוד עם ביתר קרית גת או שתתפרק יאלה לבתים ת
3
די מספיק
(רון: 05:31 23-05-2020)
מימון ראינו לאן הובלתה את הקבוצה לשפל של כל הזמנים לא ברור למה אתה ממשיך עם זה ,אין לך יכולת להחזיק קבוצה תחזיר את הניהול לידי העיריה נמאס כבר ממך שחרר אותנו

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?