בילאל קאדריה: "העזיבה שלי היא החלטה הזויה ולא מקצועית"

עשה עלייה ונזרק. קאדריה (צילום: בילאל חטיב) עשה עלייה ונזרק. קאדריה (צילום: בילאל חטיב)
בלעדי. באיחוד בני שפרעם עשו עלייה היסטורית לליגה ב' אבל במפתיע בחרו להיפרד מהמאמן שהוביל את הקבוצה, כאשר מבחינתו הוא נותר עם בטן מלאה

אחת העונות המרשימות ביותר בליגות הנמוכות היו של איחוד בני שפרעם שעלתה לליגה ב' לאחר מאבק מול עירוני עראבה, כאשר היא כבר החלה בהכנותיה לעונה הבאה והחליטה במפתיע להיפרד מהמאמן, בילאל קאדריה, שאחראי על ההישג המרשים.

האחרון היה גם אחראי לבניית הסגל איכותי עוד מהקיץ שעבר. קאדריה עצמו נפגע עמוקות מההחלטה של ההנהלה ובראיון כנה שופך את לבו וגם שולח רמז למאמן הבא של הקבוצה. קאדריה התייחס לעונה האחרונה: "זאת הייתה עונה מדהימה וסוד ההצלחה שלנו הייתה בחדר הלבשה מאוחד ואווירה מיוחדת לאורך כל העונה".

אז למה לא המשכת לדעתך?
"האמת לא יודע. הצלחתי והצלחתי בגדול עם עלייה וזכיה בגביע בעונה אחת. עד הרגע הזה אני המום ומופתע מההחלטה ההזויה שאין בה שמץ של אחריות ומקצועיות. בראש ההנהלה עומדים שלושה אנשים שאני מאוד מעריך ומכבד, עשיתי את המקסימום לרצות אותם וכל העיר שפרעם תמכו בי והחזרתי להם בהצלחה עד שקיבלתי את הבשורה המרה שהלחיצה את כולם. לצערי גם העבירו לי מידע לא אמין שלא הייתה הסכמה בין חברי ההנהלה".

מצד שני, זה קורה בכדורגל?
"האמת שהכל קורה בכדורגל ויש הפתעות לא צפויות. מדובר באנשים שהאמנת בהם ועשית הכל למענם עד הרגע שתוקעים לך סכין בגב. מדובר בעוול שנעשה לי ולצערי אין שום כבוד לאיש שהקדיש את כל כולו לקבוצה.

עם כל הכבוד לכל המאמנים בארץ אני לא רואה במאמן שהחתימו יותר פוטנציאל, אין לו היסטוריה עשירה יותר ממה שיש לי ואין מה להשוות ביני לבינו לכל מה שקשור במקצועיות והמחשבות העתידיות. אני מאחל לעיר האהובה שפרעם כל טוב ורק הצלחות ולא יצטערו על החלטה שגויה".

ובכל זאת, ההנהלה יכולה לקחת כל החלטה.
"היררכיה מתבקשת בכל עסק, גם אם זה בתחום הספורט. אלמנט חשוב בבניית עסק מוצלח הוא שכל חבר ייקח את החלק ויעשה מה שנדרש ממנו בקשר להחתמת השחקנים וכל מה שקשור לשחקנים מבחינה מקצועית. בכלל יש לי ביקורת חריפה על העניין ובמיוחד מה שמתרחש בקבוצות מהמגזר שאין סדר ולא שומרים על היררכיה נכונה, הדבר פוגע בקבוצות שגורלם התפרקות וירידות לצערי הרב.

שלא יבינו לא נכון, לא היתה לי שום התנגדות לכל מה שקשור בהחתמת עלי חטיב, אני מאוד מעריך אותו ומדובר בשחקן ברמה גבוהה ובעל יכולת אדירה כמנהיג שיוביל את הקבוצה ויוסיף ניסיון וכשרון לשחקנים. מה שהרגיז אותי ולא מצא חן בעיני זה הדרך שהכל נעשה מאחורי הגב, שזה לא מקובל בשום מקום מכובד". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חח
(צפוני : 13:03 23-05-2020)
לא מובן מאמן כזה טוב, ולקחו מאמן חלש
2
מאמן על
(אחמד כיאל : 13:21 23-05-2020)
לא מבין אותם בכלל מאמן על . שפרעם אתם עושים שם רע למגזר
3
בושה מה שעשו לך
(קנאוי : 14:46 23-05-2020)
אני לא מאמין שהם פיטרו אותך אחרי שנה בלי שום הפסד, ועוד אתה תושב ובן אותה עיר. לא בכל מכיר עולים ליגה, לא דורכים על מי שהתחיל את הדרך אתכם הנהלה!! אפילו אם הם לא רוצים להמשיך אתך כמאמן, יש מיליון דרך מכובדת לעשות זאת.
4
מאמן טוב
(פאדי קאדרייה: 15:00 23-05-2020)
יש לוא בית ספר לכדורגל ולוא יוכל לאמן קבוצה שרוצה לעלות ליגה והוא בחר תבית ספר ואז הוכלת להפרד ממנו ולהביא מאמן פנוי
5
שפרעם
(באסל שעבאן: 15:50 23-05-2020)
כל הכבוד בלאל אתה מאמן ענק וכולם יודעים את זה

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?