רובי שפירא הציעה איחוד להפועל דליית אל כרמל שסירבה

רוצים להתאחד? אוהדי רובי שפירא (צילום: ארנון לוי) רוצים להתאחד? אוהדי רובי שפירא (צילום: ארנון לוי)
בלעדי. הקבוצה מליגה א' נפגשה בשבוע שעבר עם ראשי דלית אל כרמל שסירבו לוותר על שמם. מועייד נסרלדין מונה למאמן הקבוצה מליגה ג'

עונת המשחקים בליגות הנמוכות הסתיימו לפני חודשיים אבל מאז החלו קבוצות רבות בהכנה לעונה הבאה, כאשר התקופה האחרונה הביאה עמה לא מעט רעיונות לאיחודים, כאשר הפועל רובי שפירא חיפה פנתה לראשי הפועל מועיין דאליית אל כרמל בהצעה לאיחוד המועדונים לעונה הבאה.

ל"דאבל פס" נודע כי ראשי שפירא הגיעו בשבוע שעבר למועצת דאליית אל כרמל שם קיימו את הפגישה ובה הציעו לאחד את הקבוצות תחת שם אחד בליגה א', ללא קבוצה נוספת בליגה ג' חברי הנהלת דלייה שהצטרפו לעמותה שמנהלת את רובי שפירא, ימשיכו לנהל את הקבוצה המאוחדת.

הפגישה נערכה ברוח טובה ובסיומה סירבו אנשי דלייה לאיחוד בעיקר בשל השם של הקבוצה, וזאת כי הקבוצה קרויה על שמו של מועיין חלבי ז"ל. "היו שיחות טובות אבל בשלב זה החלטנו לרוץ קדימה" אמרו בדלייה.

בינתיים בדאליית אל כרמל רוצים לבנות קבוצה איכותית שתילחם על עלייה לליגה ב' כאשר מועייד נסרלדין מונה למאמן הקבוצה. האחרון יבנה שלד על בסיס שחקנים מוכשרים תושבי המקום בתוספת מספר שחקני רכש שיגיעו בשבועות הקרובים. 
יו"ר הפועל רובי שפירא חיפה, עודד נוריאל, הביא תגובה שונה ואמר: "לפני חודשיים וחצי פנו אנשי מועצת דאליית אל כרמל ורצו שנקים אקדמייה לכדורגל תחת השם של רובי שפירא חיפה וזאת כהיכרות להצלחה שלנו. בפגישה הראשונה הבאנו תוכנית מסודרת וגם הצענו לאחד את הקבוצות הבוגרות תחת השם של רובי שפירא במקום הקבוצה מליגה ג'. במועצה שוחחו עם ראשי הפועל מועיין דאליית את כרמל. חודש וחצי לא נפגשנו בגלל הקורונה ובתחילת חודש מאי הגענו לפגישה נוספת במטרה לאיחוד כאשר העמותה שמנהלת את רובי שפירא חיפה תמשיך גם לנהל את הקבוצה המאוחדת. קיבלנו הבטחה לתשובה תוך 48 שעות וזה לא קרה ורק לאחרונה קיבלנו תשובה שלילית מהם".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
איזה הצעה מטןמטמת
(אריה: 13:12 24-05-2020)
מי רוצה למחוק את רובי שפירא??? בושה
2
עודד נוריאל
(יוסי: 13:20 24-05-2020)
מה אתה רוצה לחסל את הקבוצה?? לא טוב לך תלך
3
אני מתבייש
(יועד: 14:49 24-05-2020)
שרובי שפירא פנתה לדלית אל כרמל בבקשת איחוד. אולי תבקשו ממכבי חמאס חיפה גם איחוד?? מי זה הטיפש הזה שהציע את ההצעה המטומטמת הזאת???
4
מיקי קופל הוא איש עסקים ,רובי שפירא מועדון אוהדים. מי שהחליט לוותר על הייחוד של המועדון גרם לו להתרסק.
5
הבנת הנקרא
(עודד נוריאל: 19:22 24-05-2020)
ממליץ לא לקרוא רק את הכותרת . קיבלנו פניה מהמועצה בדליה להקמת אקדמיה בדליה עם השם שלנו . פה זה מתחלי ופה זה נגמר . החלום של רובי היה לראות אלפי ילדים באדום הכל אזור הצפון . נמשיך לעשות הכל להגשים את החלום . כל המגיבים בשמות בדויים , אין ממה לפחד .
6
לכל המגיבים
(אדום: 19:43 24-05-2020)
תקראו!!! הקבוצה הייתה נשארת רובי שפירא תהיו בריאים, השנאה עיוורה אתכם לגמרי
7
נוריאל גונב כסף
(אייל: 22:35 24-05-2020)
המעשים של אדון נוריאל לא כשרים. נעלמו לא מעט כספים מהאגודה
8
אחד שמכיר
(שמעון : 22:43 24-05-2020)
אין לכם זכות קיום , עושה בצדק אין כסף כמה אפשר להשקיע . מיקי לקח לכם את הקבוצה , יאללה הביתה!!!
9
יש כבר הפועל חיפה בשביל מה עוד אחת הפועל ירושליים נלקחה עיי סאסי כבת ערובה אז היתה הצדקה להציל את המותג עיי קטמון פה יש את הפועל חיפה עים כץ אין מה להשוות מול סאסי...סתם מקימים עוד קבוצה באותו שם יכלו להוסיף שפירא גם לקבוצה בליגת על ולהעביר תקציב.
10
תקראו שוב
(לכל המתלהמים: 11:36 25-05-2020)
ממה שכתוב, ההצעה היתה שדאליית אל כרמל יתאחדו תחת הפועל רובי שפירא. לא להיפך. מה רע בזה?? רק יגדיל את מחלקת הנוער

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?