הפועל כאוכב להתאחדות: "דורשים לבטל את ההרחקות של מורג'אן וסרחאן"

ישחק מול מרמורק? עבד מרגואן (דאפר מחאמיד) ישחק מול מרמורק? עבד מרגואן (דאפר מחאמיד)
פרסום ראשון: סגנית המוליכה מהמחוז הצפוני פנתה לבית הדין בכדי שיבטל את ההרחקות של השחקנים המובילים לקראת משחק המבחן מול הפועל מרמורק

הפועל כאוכב שיגרה מכתב להתאחדות לכדורגל ובו דורשת לבטל את עונש ההרחקה של שני כוכבי הקבוצה, הקשר עבד מורג'אן והבלם סאמח סרחאן, ובכך לאפשר לשניים לקחת חלק בהתמודדות נגד הפועל מרמורק על הזכות לעלות למשחק ההכרעה נגד הקבוצה מהליגה הלאומית.

כידוע מורג'אן היה אמור לרצות עונש הרחקה בשל צבירת חמישה כרטיסים צהובים במשחק האחרון לפני הפגרה המאולצת בעקבות נגיף הקורונה, אך בשל אי קיומו של המשחק נגד מכבי טמרה, הקשר המצטיין למעשה לא ביצע את העונש וריצוי העונש אמור להיות מופעל אוטומטית במשחק הקרוב נגד הפועל מרמורק.

גם הבלם סאמח סרחאן, מעוז ההגנה של הצפוניים, אמור היה להיעדר מול מכבי טמרה בשל כרטיס אדום שקיבל במשחק ההפסד להפועל איכסאל. סרחאן הורחק אוטומטית לשני משחקים כיוון שזה היה אדום שני העונה. המשחק הראשון ממנו נעדר היה נגד הפועל באקה ואילו את המשחק השני שאמור היה לרצות בו את עונשו, זז למשחק המכריע מול מרמורק.

יש לציין כי מלבד השניים גם החלוץ אמיר חלאילה והמגן חליל עבדאללה הורחקו מארבעה משחקים וגם הם יעדרו בוודאות מההתמודדות המסקרנת מול הקבוצה של ניסן יחזקאל.

בנוסף גם סוגיית שיתופו או אי שיתופו של ואאל מריסאת עדיין לא ברורה כיוון שלפי הרישומים השחקן צבר חמישה צהובים לא כולל שני כרטיסים צהובים שבעקבותיהם הורחק באדום כששיחק בשורות בבני לוד. גם לסוגייה זו נדרשה ההתאחדות להתייחס.

בכאוכב מאמינים כי הדיון ייערך ביממה הקרובה ומקווים להתחשבות מצד בית הדין למרות שהסיכוי לכך קלוש. גורמים בהתאחדות טענו כי: "איש לא יקח על עצמו תקדים של ביטול ענישה בשל חשיבות משחק".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אין סכוי
(אוהד: 09:12 27-05-2020)
ואים הייתם בגמר גביע גם הייתם מבקשים אים הורחקו לו מגיע להם לשחק
2
כאוכב חושבים שאין עוד קבוצות כדורגל חוץ מהם או שהשמש זורחת להם מהת.ת או שהם מרכז היקום והכל מסתובב סביבם לא הבנתי מי שמורחק שיראה את המשחק בטלוויזיה ומספיק שטיות
3
כאוכב חושבים שאין עוד קבוצות כדורגל חוץ מהם או שהשמש זורחת להם מהת.ת או שהם מרכז היקום והכל מסתובב סביבם לא הבנתי מי שמורחק שיראה את המשחק בטלוויזיה ומספיק שטיות
4
מטומטמים
(מוטי: 11:11 27-05-2020)
למה אתם לא מבקשים גם להחתים כמה שחקנים חדשים אין גבול לטימטום
5
בקשה לא הגיונית
(הוגה דעות : 14:27 27-05-2020)
ממתי קבוצה תקבע מאיזה משחק יעדר שחקן שהורחק ..? מה זה תכנית כבקשתך ?
6
הפועל פרדיס
(ריאל מדריד: 15:45 27-05-2020)
כן הם צריכים לשקול את הבקשה אנשאללה בהצלחה
7
כאוכאב
(.אשרף: 15:56 27-05-2020)
תחתימו מאמן יא אהבלים
8
כי שבועיים מתאריך הצהוב החמישי אוסר לשחק אז עברו שלושה חודשים בגלל שיש קורונה לא היו משחקים אבל זה לא אומר שצהובים ימשיכו בקשר לשאר אין סיכוי
9
משחק מיותר
(אחד: 22:37 27-05-2020)
משחק מיותר לגמרי בין קבוצות שסתם מסכנות בפציעות את שחקניהן. עדיף שיפרשו מרצון מהמשחק המיותר הזה!
10
בזיון
(מוחמד בסיוני: 11:47 28-05-2020)
מפחדים להפסיד אתן סתם זבל

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?