ספואן זועבי חתם בהפועל בועיינה

זועבי במעמד החתימה זועבי במעמד החתימה
פרסום ראשון: הקשר המצוין ששיחק בליגה הלאומית יהיה שחקן הרכש הראשון של אחמד סבע בקבוצתו החדשה

 הפועל בועיינה החתימה בתחילת השבוע את אחמד סבע למאמן החדש של הקבוצה וכבר היום ביצעה החתמה משמעותית ראשונה בדמותו של הקשר ספואן זועבי. האחרון שיחק בעבר בליגות הגבוהות בין השאר בהפועל ראשון לציון ובעונה האחרונה עזר לעלייה של בני פרדיס לליגה א'. ראשי בועיינה התרשמו מהשחקן ואף קיבלו המלצה מסבע וכך הפך הקשר לשחקן הרכש הראשון של הקיץ.

זועבי אמר לאחר החתימה: "שמח לחתום וזה זכות להיות בקבוצה כמו בועיינה שהיא שנה ראשונה שלה בהיסטוריה בליגה א. אני אשמח מאוד לייצג אותם בכבוד והצלחה בחרתי לשחק השנה במקום שהוא קרוב לבית אני מתחתן בקרוב מאוד ויהיה לי חיים חדשים ואחריות יותר גדולה וויתרתי על הרבה הצעות בראש ובראשונה כי זה המקום הכי קרוב לבית וגם אחמד סבע המאמן שזה משך אותי עוד יותר לקבל החלטה מהירה לחתום. הקבוצה רוצה לשים יתד בליגה א נשמח להבטיח את זה מוקדם וכל השאר בונוס ומבחינה אישית אני יקווה וירצה להוסיף כמה שיותר בישולים ושערים ולתת לאחרים עצות ועזרה בכל דבר במגרש מהנסיון שלי ואשמח לשתף פעולה עם המון שחקנים שאני בקשר טוב איתם כמו שאדי חמודי והייתם דיב ואחרים אני בטוח שנעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר בע״ה".

עוד הוסיף הקשר: "אני רוצה לברך את קבוצתי הקודמת הפועל פרדיס על העלייה והיה לי העונג לחוות איתם עלייה היסטורית. מגיע להם הן להנהלה, לראש העיר וצוות האימון שעשו זאת עם המון כבוד וללא ספק הם ראויים להיות בליגה א'. אני מאחל להם הרבה הצלחה ותודה ענקית לקהל של פרדיס שאותם אני מעריך ואוהב אחד אחד".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הפועל פרדיס
(ריאל מדריד: 10:48 29-05-2020)
אינשאללה בהצלחה
2
בהצלחה
(אריה: 17:07 29-05-2020)
נקווה שתהיה קבוצה טובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?