המאמן סאלח נמארנה חתם במועדון ספורט כפר קנא

כפר קנא במעמד החתימה כפר קנא במעמד החתימה
המאמן שהוביל את מכבי שעב לליגה ב' יחזור לכפר קנא, כאשר אף צירף את המגן עלי דחלה

מועדון הכדורגל של כפר קנא מליגה ב' מינה אתמול (שישי) את המאמן, סאלח נמארנה, לעונה הקרובה. נמארנה אימן בעונה האחרונה את מכבי שעב והעלה את הקבוצה לליגה ב' אך בחר לעבור לכפר קנא שעשויה לבנות קבוצה שתתחרה בחלק העליון של הטבלה.

נמארנה אמר לאחר החתימה: "אני חוזר לבית חם שבו שיחקתי חמש שנים בעבר בליגה הארצית וכעת אני חוזר בעמדת המאמן. כולי תקווה שאצליח להוביל את הקבוצה להצלחה ולהשיג את המטרה. אני רוצה להגיד תודה לכל הקבוצות שפנו אלי ומקווה לשיתוף פעולה מוצלח בכפר קנא".

מעבר לכך בכפר קנא החלו בבניית הסגל וצירפו את המגן הצעיר, עלי דחלה. דחלה פתח את העונה שעברה בעירוני טבריה אבל במהלך העונה עבר להפועל טובא זנגרייה מליגה ב' וסיים את העונה עם 9 בישולים.

דחלה אמר לאחר החתימה: "אני שמח לחתום במועדון כמו כפר קנא. אני מקווה שנצליח ביחד ונעלה ליגה ומודה להנהלה והמאמן שבחרו ומקווה להחזיר להם על המגרש".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
נמארנה אישיות חלשה
(מאוקלי: 02:07 31-05-2020)
השחקנים בכאוכב עשו ממנו סמרטוט ובמיוחד אחמד עואד ואבו ריא . וכשכאוכב הנחיתה את חלאילה כל שעב יצאה נגד הפועל כאוכב ולפני שבועיים אותם אנשים משעב שליכלכו על כאוכב זרקו את נמארנה משעב תכלס תבינו את הבלוף בתוך המאמן הזה
3
המאמן הכי חלש בליגה
(אסף: 13:04 30-05-2020)

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?