אדלשטיין: "לעשות שינוי בעמדת המאמן כאשר הקבוצה במקום הראשון זה מעשה לא ברור"

מחפש קבוצה בליגת העל. אוהד אדלשטיין (PayPerLens) מחפש קבוצה בליגת העל. אוהד אדלשטיין (PayPerLens)
הקשר המצוין שחגג בקיץ שעבר עלייה היסטורית לליגה הלאומית, מדבר על תחושת הפספוס באדומים, ההחלטה הלא ברורה של ראשי מרמורק וגם התוכניות לעתיד

בחודש מאי של העונה שעברה נבחר הקשר, אוהד אדלשטיין, לאחד משחקני העונה כאשר חגג עלייה היסטורית עם מועדון ספורט כפר קאסם ואילו העונה עבר בשתי קבוצות- הפועל מרמורק ואדומים אשדוד, כאשר בשתיהן אכזב שלא הגיע לתוצאות. למרות זאת הקשר מסתכל קדימה ובעיקר בוחן אופציות לליגת העל.

איך עברה לך הקורונה?

"התקופה הזו הייתה תקופה לא פשוטה בשביל כולם. לקחתי אותה בשביל לעבוד קשה לבד בסטודיו ולהתקדם כמה שיותר".

איך אתה מסכם מקצועית את העונה?

"עונה הזו לא הסתיימה מבחינת המשחקים, ועד השלב הנוכחי של העונה נתתי 6 גולים ו-10 בישולים. אני אחד כזה שתמיד שואף ליותר ולהשתפר בכל דבר בחיים אבל בסך הכל אני מרוצה".

מה לא עבד במרמורק בתחילת העונה?

אני חושב שלעשות שינוי בעמדת מאמן שהקבוצה במקום ראשון ומובילה את הטבלה זה מעשה שאף אחד לא מבין. בסופו של דבר יש שם את ההנהלה שמקבלת את ההחלטות ולנו רק נותר לחיות איתם".

מה לא עבד באדומים אשדוד?

"אדומים אשדוד זה מועדון מעולה עם תנאים וקהל ברמה גבוהה מאוד. היה לנו הרבה חוסר מזל במשחקים והרבה פציעות של שחקנים שהשאירו אותנו עם סגל קצר. אני חושב שאם יובל היה בונה את הקבוצה עם השחקנים שלו מההתחלה המועדון הזה היה עולה ליגה".

בדיעבד אולי היה נכון להישאר במרמורק ולהילחם על עלייה?

"אני אחד שלא מסתכל אחורה אלא תמיד קדימה, לא מתחרט שעברתי לאשדוד. קיבלו אותי שם כאילו אני שחקן בית נהנתי מכל רגע".

חגגת שנה שעברה עלייה, אולי היה נכון לחפש קבוצה בלאומית?

"כן שנה שעברה עשיתי עליה היסטורית עם כפר קאסם והגעה לרבע גמר גביע המדינה, סיימתי שחקן הע נה עונה באמת חלומית. ליגה לאומית פחות מענינת אותי אבל אני כן יכול להגיד שיש דיבורים עם קבוצות מליגת על".

מה המטרות לעונה הבאה?

"אני בודק את האופציות שיש לי בליגת על ובמידה ולא יסתדר אז כמובן קבוצה בליגה א' שרוצה לעלות ליגה. רוצה לעשות עליה רביעית בעזרת השם".

אוהדי אדומים התאהבו בך. יש רצון להעלות אותם ליגה?

" לאדומים אשדוד יש קהל מדהים. כבר באימון ראשון שהגעתי אוהדים באו לקבל אותי כאילו אני שנים במועדון. אני מקווה מאוד שהכל יסתדר באשדוד ובעזרת השם נחגוג איתם עלית ליגה לליגה הלאומית זה מועדון שמגיע לו להיות ברמות הגבוהות של הכדורגל . בעזרת השם נמשיך לעבוד קשה עם הרבה צניעות ונשיג את המטרות שאני מציג לעצמי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אתה בדון פינוקיו תמשיכו לערבב את ליגה אלף

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?