שחקני בני לוד ייכנסו לבידוד בגלל נהג אוטובוס שנדבק בקורונה

תקרית קורונה בלוד תקרית קורונה בלוד
ראשי המועדון מתחתית הליגה הלאומית קיבלו הודעה לפיו היו בסביבת נהג אוטובוס שאובחן כחולה קורונה וחויבו להיכנס לבידוד לשבוע הקרוב

דרמה גדולה הערב בליגה הלאומית כאשר משחקה של בני לוד מול הפועל אשקלון בוטל בשל החשש להידבקות בנגיף הקורונה. לראשי לוד הגיע הבוקר מידע לפיו נהג האוטובוס שהסיע את הקבוצה למשחק החוץ בשבוע שעבר מול הפועל עפולה נדבק בקורונה ומיד המכתב הועבר לטיפול מנהלת הליגות ומשרד הבריאות. לאחר בדיקה מקיפה הוחלט כי שחקני הסגל של הקבוצה והצוות המקצועי ייכנסו לבידו עד תחילת יולי ולמעשה לא ישחקו בשלושת המחזורים האחרונים.

בהודעה רשמית של המנהלת נמסר: “משרד הבריאות פנה היום בצהריים למנהלי קבוצת הפועל בני לוד, אשר משחקת בפלייאוף התחתון של הליגה הלאומית ומסר כי שחקני הקבוצה נחשפו ביום חמישי שעבר (18.06.2020), לחולה קורונה מאומת בעת שנסעו למשחק מול קבוצת הפועל עפולה. יצוין כי החולה אינו אחד מהשחקנים או צוות הקבוצה. בהתאם לכך התבקשו שחקני הקבוצה להיכנס לבידוד החל מהיום ועד ליום רביעי ה 01.07 (כולל)”.

בתוך כך, הפועל עפולה אשר נמצאת במאבק ישיר עם לוד על ההישארות פנתה למנהלת, זאת על מנת לדחות את משחקה הערב נגד אום אל פאחם וביום שני הקרוב נגד הפועל פתל תקווה. “אנו נמצאים במאבק ישיר מול בני לוד על ההישארות בליגה ובטוחים כי אי קיום המשחקים במקביל גורם לחוסר ספורטיבית משווע בלשון המעטה” נמסר מהמועדון. “אנו שואלים האם במנהלת מתכננים שבני לוד ואשקלון יסיימו את העונה לאחר הפועל עפולה? האם זו ספורטיבית? האם היה מדובר על מאבק אליפות בליגת העל גם כך היו נוהגים??”.
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עפולה לבידוד
(שאהי: 20:03 25-06-2020)
לדעתי גם הקבוצה של עפולה חייבת להיכנס לבידוד מאחר והם שיחקו נגד בני לוד אשר היה בינם לבין הנהג שהסיע אותם מגע. !!!!!!
2
מכור
(מודי: 20:51 25-06-2020)
אחיד שיודע עשו בכוונה מעניין מה עשה היום ח.. באום לפחם מכ...... .תיבדקו ותיראו
3
בני לוד
(מוריס: 10:52 26-06-2020)
הקבוצות שוות ביכולתן, אם כי בני לוד קבוצה טובה יותר והיא זו שתשרוד במשחק המבחן מול מנצחת הסגניות מליגה א'.

סקר דאבל פס

איזה רגע טלוויזיוני לא תשכחו מהעונה האחרונה?